Visszafejlődik?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Édesanyám 40 éves. Amióta be jelentettem,hogy terhes vagyok elkezdett vissza fejlődni. 22 éves fiúkkal jár szórakozni,úgy viselkedik mint egy 15 éves lány. Ez valami személyiség zavar lenne? Egyik percről a másikra,mintha szerepet cseréltünk volna. Visítozik mint a plázás kislányok,csak a pasikról beszél (1 hónap alatt 3-al kavar ami azért nem egészséges szerintem). Két öcsémet nem nagyon veszi azóta figyelembe. Kit csináljak vele?

21L


2019. ápr. 15. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet bepánikolt, hogy ennyi idősen lesz nagymama. Próbáld megbeszélni vele, mi az oka ennek az egésznek, hátha tudsz hatni rá.
2019. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Probaltam,de mintha egy rossz kamasz lenne. :(
2019. ápr. 15. 13:28
 3/12 anonymousreview60 ***** válasza:
79%

Lehet, hogy:

1. Bepánikolt, hogy nagymama lesz. (Ő 19 évesen szült, nem értem mi baja a helyzettel.)

2. Ettől függetlenül kapuzárási pánikja van, de ahhoz szerintem még túl fiatal.

3. Előre kitombolja magát, hogy nyugis nagymama legyen.

"Két öcsémet nem nagyon veszi azóta figyelembe." Ez már gáz. Le kell ülni, és megbeszélni vele.

2019. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom, örül, hogy babád lesz, de közben teljes "sokkban" van, hogy ilyen fiatalon nagyivá teszed. :) Ezzel a non-stop pasizós élettel akarja bizonyítani, hogy még (valóban) fiatal. Szerintem le fog nyugodni.
2019. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonymousreview60 ***** válasza:
41%
""sokkban" van, hogy ilyen fiatalon nagyivá teszed. :)" Fiatalon?! XD. Hát, amikor ő 19 évesen szült?
2019. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Amikor valaki 19 évesen szül, az nem ugyanaz az élethelyzet, amikor 40 évesen nagymama lesz. Másképp gondolkodsz szülőként, mint fiatal lányként.
2019. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
21%
#6 "Amikor valaki 19 évesen szül, ..." Egyetértek, de akkor sem kerek a dolog.
2019. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy visszafejlődik. Mire megszülsz, ő is kisbaba lesz.
2019. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván sosem volt túl felelősségteljes és ez a családban maradt. Normális ember akkor se és ma se szült ennyi idősen nulla végzettségre, nulla munkatapasztalatra. Éretlen gyerekek szülnek gyereket, akikből aztán újabb éretlen gyereket nevelnek és így folytatódik a körforgás. Nem csoda, hogy 40 évesen még egy gyerek szintjén van, sosem nőtt fel. Te is ugyanitt fogsz tartani, amikor a gyereked 18 évesen apa/anya lesz.
2019. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Jaj, ha belegondolok, "csak" 8 évem van még hátra, hogy 40 éves legyek, de még saját gyerekem sincs. Nem az a gond, hogy ő 19 évesen szült, akkor az volt a normális, hanem az, hogy most tényleg nagyon ritka, hogy a lányok 21 évesen már nem az iskolapadot koptatják. Ezzel persze nem azt mondom, hogy tuti nem vagy rá érett, hiszen nem ismerlek, én is komoly kapcsolatban voltam 21 évesen, akkor már 1 éve dolgoztam és vettünk közös lakást az akkori párommal. Tehát adott lehetett volna minden. Én megértem az anyádat, főleg így, hogy egyedülálló. Simán szülhetne még ő is, ha találna egy hozzá való férfit.
2019. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!