Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legnagyobb hazugság,...

Mi volt a legnagyobb hazugság, amit mondtál a szüleidnek? Kiderült? Hogy reagáltak rá?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hazudtam, illetve eljatszottam, hogy minden rendben, miközben tizenévesen szorongtam és depressziós voltam. Még lógtam is miatta, mert fizikailag is rosszul voltam rosszabb napokon a szorongás miatt. Amikor kiderült a lógás, óriási veszekedés lett belőle.

Már elköltöztem, gyógyszereket szedek,a lelki bajokról nem beszélünk. Nekem ezek a mindennapjaink részei, hogy mit csinálok, hogy vagyok, ilyenekről sosem kérdeznek, sosem beszélünk rólam.

2019. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán hogy eltitkoltam a szüleim elől, hogy piszkálnak az iskolában. Azért nem mondtam el, mert olyan emberek gyerekei akikkel a szüleim jóban voltak. Anyám tanár, apám vállalkozó és nem a panaszkodhattam mert akkor mit gondolnak rólunk. Ezzel annyira magamba zuhantam, hogy az egyetemen féltem bemenni órákra, meg emberek közé állandóan bennem volt, mit gondolnak rólam. Próbáltam a gimiben is láthatattlanenni, ha piszkáltak eltűrtem csendben és otthon vagdostam magam meg energia italt ittam liter számra.

Azóta ebből gyógyulok, már eljutottam oda elmerek menni egy parkba vagy plázába, moziba talán nagyobb kárt tettem magamban mintha elszöktem volna vagy loptam volna.

2019. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakközépiskolába jártam és minden egyes nap el kellett viselnem, hogy zaklatnak mentálisan és fizikálisan. Egyik nap év vége felé közeledve feltűnt anyumnak, hogy valami baj van velem, és átiratott egy másik iskolába, ahol fél év után elkezdődtek a zaklatások újból, miután alaptalan dolgokat kezdtek rólam terjeszteni. Az lett a vége, hogy nem jártam be iskolába, és mindig hazudtam a szüleimnek róla, még ők úgy tudták, hogy suliban vagyok, addig én az utcán bóklásztam hosszú órákon keresztül és hazamentem délutánonként, mintha mi sem történt volna. Aztán persze gyorsan kiderültek a kamujaim, mert az iskola értesítette a szüleim, hogy sok a hiányzás, ki is rúgtak. Szerencsére azóta rendbe jött az életem a szüleim segítségével és a támogatásukkal, nagyon hálás vagyok nekik. 20/L
2019. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
"Boldog vagyok"
2019. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy motorbaleset (én vezettem, de a másik fél volt a hibás) miatt egy éjjelre bent tartottak a kórházban megfigyelésre, nem volt komoly sérülésem. Hogy édesanyám, aki elutazott egy hétre, ne aggódjon, azt mondta neki édesapám, hogy a barátommal vagyok, azért nem veszem fel a telefont, szóval igazából ketten voltunk benne a dologban, el akartuk titkolni előle az egészet. Utána nagyon sokkal később tudta csak meg az egészet, akkor sem mi mondtuk el, hanem véletlenül ő vette ki a postaládából a papírokat, amiket a rendőrségről küldtek. Rosszul esett neki, de nem haragudott sokáig, míg ha akkor megtudja, azonnal hazajön (kezelésen volt), és nagyon kiakadt volna, főleg, hogy alapból utálta, hogy motorozok.


Ami tényleges hazugság (ez inkább elhallgatás volt), csak olyanok voltak, hogy mennyit ittam egy buliban, részeg voltam-e, mennyit költöttem, stb... Szóval amikben egy átlag gyerek is hazudik. Meg volt egy evészavaros időszakom, ott elég sokszor megjátszottam magam, hogy jobban vagyok, hazudtam arról mennyit, és mit ettem, hogy ne érezzék rosszul magukat miattam.

2019. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!