Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legszörnyűbb ami a...

Mi volt a legszörnyűbb ami a gyerekeddel történt valaha?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Kórházba került 2 évesen, kiszáradással és emiatt mélyvénás infúziót kapott.
2019. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Amikor a születése után kb 20 mp nem vett levegőt. Amikor hallottam hogy élesztgetik.
2019. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

A veleszuletett, sulyos csipoficamot meg jobban tonretette egy penzehes szornyeteg, mert doktornak nem lehet hivni.

Normal esetben reg el lehetett volna felejtve, most mas orvos 3-ik eve kinlodik hogy helyrehozza amit a masik szetcseszett.

2019. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
4 éves koromban anyu ablakot pucolt. Ahogyan hajolásból felállt, kinyílt közben az ablak, és a hátával leemelte. Az egész üvegtábla a fejembe szakadt. Azt hiszem az volt anyu legborzalmasabb napja. A szakadó esőben mezítláb szaladt végig velem az ölében, hogy egy embert keressen, aki bevisz a kórházba minket. A fejemből dőlt a vér, és elképzelni sem tudta, honnan jön. a Szememből, vagy a számból, vagy a fejemből... Szerencsére "csak" egy kisebb üvegszilánk fúródott a fejembe, összevarrták, és később nem lett belőle semmi. De azt a napot se anyu se én nem felejtjük el.
2019. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Szegény anyukád,ez iszonyú lehetett,anyaként mondom ezt.
2019. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom étkezési zavarokkal küzd évek óta, utálja magát, és volt már példa arra is, hogy megvágta magát.
2019. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb társasággal voltunk fürdőben és épp mentünk be együtt a vízbe. Az akkor 4 éves fiam előttem ment pár méterrel közvetlen az ismerőseink mögött. Ahogy belépett a medencébe, ment előre nagy bátran, mert egy optikai csalódásnak köszönhetően nem vette észre, hogy véget ér a sekély szakasz, és hirtelen elmerült a vízben. Én kb. három nagy lépésre voltam tőle, egyből odarohantam és kihúztam. Jó sok vizet nyelt, meg megijedt, de nem lett nagyobb baja. Az egész azért sokkolt, mert SENKI sem vett észre a merülésből semmit....ott voltunk a nagy család, barátok, és a gyerek simán megfulladhatott volna bárki mellett (a fuldoklás nem feltétlen a filmekben látott módon, nagy hangoskodással zajlik, itt sem volt egy hang sem, csak merült egyre lejjebb...). Ahol nagy társasággal van az ember, ott sokkal nagyobb veszélynek van kitéve a gyerek, mert mindenki azt hiszi, hogy a másik figyel rá (sok bába közt elvész a gyerek).
2019. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A legszörnyűbb történet, amit valaha is hallottam természetesen egy gyerek baleseti halála volt. Az történt, hogy egy házaspár a nagyszülők gondjaira bízta 4 éves fiukat amíg ők nyaralni mentek az Isztriára egy kempingbe. A papa által eszkábált hinta azonban összedőlt, a gyermek fejére esett egy jó nagy germenda, ami a kórházba szállítás után néhány óra alatt a halálát okozta. Ez a 80-as évek végén, vagy a 90-es évek elején történt, mobiltelefon még sehol, ugye. A szülők holléte nem volt ismert, mert csak úgy elindultak, nem volt előre ismert szállásuk. Mi legyen most? Két munkatars útra kelt tehát, hogy megkeresse a szülőket valahol egy horvátországi kempingben.

Nem tudom, én mit gondoltam volna magamban a helyükben útközben, melyik a jobb, ha megtaláljuk őket, vagy ha nem. Ők megtalálták nagy nehezen a szülőket…, mindenki elképzelheti a történet folytatását. Azt ugyanis, hogy a pár pillanatig tartó nagy öröm után hogyan vezették elő jöttük célját. Atyaég! Mindig kiráz a hideg, amikor eszembe jut. Az a pillanat, amikor elmondják, miért jöttek, na az a legszörnyűbb, amit el tudok képzelni. A két kollégára felnézek ezért, hogy bevállalták. Azt még nem kérdeztem tőlük meg, hogy mennyi ideig voltak utána rémálmaik. Egyébként nem túl beszédesek ezzel kapcsolatban.

2022. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!