Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok! Ti megszoktatok...

Lányok! Ti megszoktatok mindent beszélni az anyukátokkal? Esetleg van olyan aki az anyukáját a barátnőjének tekinti?

Figyelt kérdés

Van olyan akinek az anyukája a legjobb vagy csak simán a barátnője és nincsenek titkaik egymás előtt? Szoktatok csajos programokat szervezni anyukátokkal pl. vásárlás, mozi stb.? Szoktatok vele beszélgetni a szerelemről, suliról, terveitekről, hobbitokról, filmekről stb?


Csak úgy érdekel, hogy van-e ilyen lány mert mostanában csak olyat látok aki összevissza hazudozik a szüleinek.



2019. ápr. 20. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sosem volt szoros a kapcsolatunk, a heti bevásárlólistán kívül nem beszélünk meg semmit. Nem is igényeltem soha, hogy barátnők legyünk, és ő sem érzelmes, barátkozós, lelkizős típus.
2019. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok mindent megbeszélek vele. Pl a munkával kapcsolatos dolgokat, egészséggel, vagy csak szimplán dumálunk egy kicsit. Ha valami baj van mindig meghallgat és "kisírhatom" magam neki.

Együtt régebben mászkáltunk, de manapság mióta új párja van nem jellemző. Néha olyan érzésem van, mintha rosszul érezné magát már a gondolatra is hogy most egyedül csináljon valami programot az élettársa nélkül. Ez kicsit ugyan bántónak érzem, de hát ez van.


Vannak dolgok, amikkel kapcsolatosan nem szeretek vele beszélni mert nem ért meg. Pl a gyerekvállalás egy olyan téma amiről a falra mászok, ha felhozza. Vagy hogy mikor megyek már férjhez...


Mondjuk a kérdésedből úgy érzem te még tinédzser lehetsz vagy legalábbis fiatal egyetemista/sulis. Ha visszagondolok a tinédzser éveimre, nem sok mindent beszéltem meg annak idején anyámmal. Akkor még nem éreztem, úgy hogy megértene így általában nem fordultam hozzá a problémáimmal.

2019. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!