Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki adna néhàny jó tanàcsot...

Valaki adna néhàny jó tanàcsot, hogy mit csinàljak?

Figyelt kérdés

Egy betegség miatt nem tudtam befejezni az iskolàt.

Most is úgyérzem,hogy néha kellene egy pszichológus,hogy ott legyen mellettem és segìtsen ha kell. Sajnos erre nincs pénzem,jelenleg.

Nagyon megromlott a viszonyom a szüleimmel és muszàj lesz elköltöznöm,különben megőrülök.

Ha tanulnék nem tudnék pénzt keresni,ha pénzt keresnék nem tudnék tanulni.

Melyikről mondjak le?

Vagy adjam el a szűzességem? Tudom,hogy nem a legjobb dolog,de nem làtok màs kiutat ebből.

Valaki adjon egy hasznos tanàcsot,könyörgöm!


2019. ápr. 30. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sajnálom hogy így alakult, de bizony van kiút ebből! Tapasztalat! Munka mellett simán lehet tanulni, én így tettem le az érettségim :)

Ha gondolod írj privit!

2019. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen betegség az, ami akadályoz a tanulásban? Frankón, diagnosztizált betegség, amiről papírod van, vagy valami általad gondolt betegség?
2019. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2 Egy elég komoly lelki betegség volt,ami szép lassan fizikaivà vàlt.

Persze,volt róla papírom! (Az orvosnàl maradt mind)

2019. ápr. 30. 12:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kérdeztem, mert pedagógiai asszisztenst, segítőt igényelhetnél, ha valóban beteg vagy. Te tudod, mi a fontosabb. Az életben sokmindent el kell viselni, le kell nyelni, nem menekülhetsz mindenhonnan el. Problémák, nehézségek mindenhol vannak. Hány éves vagy egyáltalán? Ha nagykorú vagy, elkezdhetsz dolgozni, hogy legyen pénzed, amivel tovább tudsz lépni. Egyszerre nem megy minden. Legyenek elérhető céljaid, kis lépésekkel mindent ellehet érni.
2019. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 19 éves vagyok,de 20-at töltöm nemsokàra.
2019. ápr. 30. 13:19
 7/14 A kérdező kommentje:

#5 Vannak ötleteim,pl.körmös,pedikűrös,sminkes,lakberendező.

Szeretnék dolgozni,csak suli nélkül nehéz,nem sok lehetőség van.

De vàrom az ötleteket! :) :)

2019. ápr. 30. 13:23
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Aha... Volt papírod... orvosnál maradt... Ugye ezt te sem gondolod komolyan?
2019. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökre megértettelek és együtt éreztem, amíg el nem olvastam ezt az eszement dolgot, hogy de facto prosti akarsz lenni egy pillanatnyi megrekedés miatt. Lehet dolgozni suli mellett, sokan csinálják, és ha tudsz a szüleiddel kompromisszumot kötni, hogy nem tartanak el, de valamennyivel támogatnak, akkor teljesen jól kivitelezhető. Ilyen baromságok meg lehetőleg eszedbe se jussanak.
2019. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8 miért mi ebben a hihetettlen?

Ott tàrolja magànàl,ha kell hozzà mennem,meg legyen.

Nagyon jófej és aranyos orvosom van!

Nem mindenhol egyformàk az orvosok sem.

Ő felajànlotta,hogy hagyjam ott,ne cipeljem minden vizsgàlatra magammal, Én pedig beleegyeztem.

2019. ápr. 30. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!