Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baja Édesanyámnak az,...

Miért baja Édesanyámnak az, ha elmegyek esténként itthonról? 18/F

Figyelt kérdés

Tudom lehet tinihiszti,tudom hogy Ő nevel meg,hogy Ő az Édesanyám stb. stb. stb.

De 18 éves vagyok,most érzem azt,hogy nekem "szórakoznom kell" nem feltételen alkoholra gondolok,hanem bármi másra.(Szoktunk bicózni is) Szó szerint éget az érzés,hogy menni akarok valahova.Tök mindegy hova,csak érezzem jól magam.Egyszerűen sz*rul érzem már magam esténként,hogy tudom,hogy a barátaim jól szórakoznak nélkülem.(azért nélkülem,mert édesanyámnak az a baja,hogy eljárok állandóan) akármikor mennék el,anyám már ideges,hogy már megint elmegyek.(Hozzáteszem pénzt se kérek,se semmit) és folyton csak veszekedünk.


2019. máj. 2. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Megmondod neki hogy míg otthon megcsinálsz mindent amit kér, és kitűnő tanuló vagy, addig ne szóljon bele.
2019. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Felnőtt vagy.Lehet,hogy az anyád,de már nem a gyámod.
2019. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Mondd meg anyukádnak, hogy van nálad telefon, ha aggódik érted hívjon fel, vagy írjon SMS-t és akkor megnyugtatod.

Én is aggódom a gyerekeimért, de kiskoruk óta elengedem őket, bárhova akarnak menni, csak egyetlen dolgot kérek: elérhetők legyenek telefonon, Facebookon, akárhogy, hogy ha rám jön a pánikroham, akkor megnyugtassanak.

2019. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha középiskolás vagy, akkor normális, hogy hétköznap este nincs elmászkálás, szórakozás. Péntek, szombat este se enged el? Lehet, hogy nem maga az elmászkálás zavarja, hanem a gyakorisága.
2019. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyám ugyan ilyen, szokj hozzá. Tesóm 23 éves és a mai napig kiveri a hisztit. Amivel csak azéri el, hogy mindketten bestresszelik magukat.
2019. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Párom ugyan ez, pedig ő már 22. Dolgozik, besegít az anyja mégis játsza a hattyúk halálát, ha elmegy otthonról, vagy épp már egy órával azután hívja, hogy elment otthonról, hogy "demikorjösszhaza".

Még a munkahelyén is képes zaklatni.


Kérdező állj a sarkadra és tedd helyre anyádat! Különben életed végéig kell viselned a mártírkodását.

2019. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
me bittos kápszizni mész a semmirekellő haverjaiddal édes gyermekem :D
2019. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne állj le veszekedni vele. Szólj, hogy mikor jössz és hol leszel, hogy ha baj történne, ennyit tudjon, és pont. Hozzá fog szokni/belenyugszik, hogy nem tehet semmit.
2019. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak aggodik....emberek tunnek el a semmibe,es biztos ezert. Csak lehet nem mondja ki h felt.vgy ez az egyik opcio.vgy az amit a tobbi hozzaszolo irt....
2019. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!