Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a barátom...

Mit tegyek ha a barátom túlságósan jóban van a szüleimmel, és ő ezt kihasználja?

Figyelt kérdés
Szüleimnek nagy álma volt fiú gyerek, de sajnos én jöttem, és ezt nem azért mondom mert bármiben hiányt szenvednék, de mióta van barátom ezt nagyon tapasztalom. Nagyon jóba van szüleimmel, szinte mintha gyerekük lenne, karácsonyra egy drágább cipőt kért AZ ÉN szüleimtől és megvették neki, meg úgy általánosságban érzem kihasználja őket. Jó ember amúgy és nagyon szeretem, de akárhányszor beszéltem vele erről nem vett komolyan. 17f és 17l
2019. jan. 16. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Mi ebben a rossz? A barátodnak jó így, a szüleidnek is.
2019. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Most miért zavar, hogy ajándékot kap a szüleidtől? Te nem kapsz?
2019. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Sok helyen ez normális hogy a szülők ajándékot adnak a gyerekük párjának, inkább örülnöd kéne hogy ennyire bírják és elfogadják a kapcsolatotokat, mert sok helyen ezekből vannak a gondok hogy a szülők nem fogadják el hogy a gyereküknek párja van.
2019. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem jött át, nem az van hogy ajándékot kap, de egy 60ezer fortintos cipő csak egy ajándéknak számít? És nem csak karácsonyra kért, ha itt van simán mer kérni más dolgokat is, volt hogy pénzt is kért. Szerintem ez sok, és emiatt érzem hogy kihasználja a szüleimet, pedig ő nen szorulna rá erre mert nem szegények
2019. jan. 16. 16:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a szüleiddel
2019. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez tényleg gáz. A szüleid is furák.

Különösen akkor lesz majd akadály ez a nagy jóban levés, amikor szakítanál, mert úgy érzed, tovább kell lépned, mást szeretsz, stb, a szüleid meg továbbra is hívják a srácot, meg elhalmozzák ajándékkal a "majdnemgyereküket"?

Mondd meg a szülőknek is, fiúdnak is, hogy neked ez nem tetszik.

2019. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én megkérdőjelezném, hogy biztosan egy ilyen alak mellett akarok maradni aki így lehuzza a szüleimet?
2019. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem kicsit ,hanem nagyon furcsa...mondd meg a szüleidnek hogy fogadják örökbe, a barátoddal pedig mihamarabb szakíts mert ebnek úgy sincs,jövője! Ez nem normális...
2019. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vele szakítani mert jó a kapcsolatunk és szeretem őt, nem tudnám elviselni a szakítást, szüleimnek felhoztam a témát de mintha a barátomat látnám, azzal érveltek hogy hagyj koltsek arra a pénzuket amire akarják.
2019. jan. 16. 18:32
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
Ezzel most mi a problémád, örülj hogy ilyen jó a kapcsolatuk, te nem kaptál tőlük ajándékot vagy mi? Irigy vagy ?
2019. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!