Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlreagálom vagy tényleg így...

Túlreagálom vagy tényleg így gondolja?

Figyelt kérdés
A nővéremnek és a húgomnak volt egy autóbalesete, most mindketten kórházban vannak. Anyukám nagyon feszült és elkeseredett emiatt, ami persze teljesen értehető. Tegnap kifakadt, mikor én is ott voltam, és ezt mondta: “Miért pont ők? Miért nem inkább..” itt egy másodpercre rámpillantott, majd inkább nem folytatta a mondatot. Én abban a másodpercben felálltam és elmentem. Ezt tegnap volt, azóta nem beszéltem vele, bár ő keresett, de inkább nem vettem fel neki. Úgy érzem az akarta volna mondani, hogy “miért nem inkább te.” Nem tudom ezen magam túltenni, nagyon rosszul esik ez, mert úgy érzem, ez lett volna a vége annak a mondatnak. Szerintetek csak én gondolom túl, vagy ezt akarta mondani?
2019. máj. 7. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, magára gondolt, nem rád
2019. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

Ostobaság volt föltenned ezt a kérdést.

Anyukádat te ismered, nem mi. Ha te nem tudod kitalálni, kire gondolhatott, akkor mi honnan tudnánk?

2019. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem tudom feltűnt-e, az írásom az a része nem neked szólt. Ez meg durva, ne haragudj, de ha nekem olyat mond anyám, hogy miért nem én kerültem kórházba, akkor is átkerül a szaranya klubba, ha előtte egy tündér volt. Szerinted mi a kivételezés, ha nem ez?
2019. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!