Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikortól kell "aggódni" a...

Mikortól kell "aggódni" a szülönek a gyermeke nemi hovatartozása / identitása miatt?

Figyelt kérdés
6-7 éves kisfiúnál már lehetnek gyanús dolgok? Vagy kicsi még?

2019. máj. 7. 21:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
96%

6 éves fiam van. Imádja a piros színt, hisz Villám McQueen piros...

Sokat autózik, de babázik is.


Mi az hogy tombol apuka??? Mert nem a tökéletesnek képzelt fia van??? Undorító. Így lehet lelki nyomorék gyereket nevelni!


Aggódni emiatt nem kell. Amiatt viszont igen, hogy ilyen lelki szegény szülei vannak. És tönkre teszik a gyereket egy olyan dolog miatt, ami majd még sokára lesz egyértelmű, és amin nem lehet változtatni.


Ha kéz nélkül születik a gyerek, akkor is tombolna? Vagy ha autizmust diagnosztizálnának? Tényleg ilyen korlátolt???

2019. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
96%

Azon kár aggódni, hogy meleg lesz, főleg pubertás kor előtt, amikor a hormonok hatására véglegesedik majd a szexualitása. És még akkor is képlékeny lesz valamennyire, amíg fel nem nő.

Hogy a tombolással, gyanúsítgatással, bármivel ami nem a feltétlen szeretet mit érhettek el? A szexualitása egészen biztosan nem fog megváltozni, de könnyen szorongó, lelki nyomorékot nevelhettek belőle. A család szerepe a biztonságos, védett közeg lenne, ha ezt nem tudjátok biztosítani, amíg 18 éves nem lesz, akkor kár volt gyereket vállalni, főleg ilyen férfival.

Hagyjátok hogy gyerek legyen.

2019. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%
jaj mert apuka azt hiszi hogy van bármi befolyása a gyereke szexuális irányultságára? hogy majd ha elég mérges, akkor változik bármi is? kis naiv
2019. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én öcsém is babázott, mert az látta tőlem. Lehet te közelebb állsz hozzá, mint az apja és azért hozzád közelebb álló dolgokat akar csinálni.
2019. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
84%
Gratulálok, hogy ilyen barommal vállaltál gyereket.
2019. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy 6 éves gyerek még nagyon kicsi ehhez. Én vagyok az idősebb lánytestvér, az öcsém fiatalabb nálam 3 évvel. Emlékszem, hogy sokat babázott velem, volt amikor lenyúltam anyu sminkcuccait és kisminkeltem mindkettőnket. :D

Meg néha felvettük a magassarkúit is.


Felnőtt, családos ember lett.

2019. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm, akivel a munkahelyemen ismerkedtem meg,kislány korától csak kisautókkal játszott, fiú barátai voltak, és mindig is "nagy autót" akart vezetni.

Igen, most buszvezető -és az előző házasságából van két gyereke.

Tehát nem lesz itt baj.

2019. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!