Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért agresszív és bánt...

Miért agresszív és bánt folyton apukám ok nélkül?

Figyelt kérdés

Mikor hazajövök legtöbbször durva és lekezelő velem. Már többször mondtam neki hogy ez nekem fáj és rosszul esik.

Én mindig kedves és vidám vagyok vele, annak ellenére is, ha folyamatosan szavakkal "bánt". De belül nagyon rossz, sosem lennék egyik szülőmmel sem tiszteletlen, viszont egyre jobban érzem úgy, hogy a hazalátogatásaim a depresszió felé sodoronak.

Apámon kívül mindenki szépen beszél velem, így értetlenül állok a helyzet előtt, hogy pont ő beszél úgy velem mint egy kutyával.

Más is van így?


2019. máj. 7. 23:13
 1/6 anonim válasza:
87%
Ne menj haza. Miket mond? Hány éves vagy?
2019. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nehéz dolog ez,én a te helyedbe biztos megszöknék csak persze nem olyan könnyű szállást találni,mindenesetre legyél kemény ha ő nem kedves veled neked sem kell annak lenned,próbáld meg minél többet kerülni ok tudom hogy az már régen rossz helyzet ha a saját szülőnket kell kerülni,de még mindig jobb mint egy depressziós állapotba bele menni emiatt a helyzet miatt
2019. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

A rövid és sajnos legvalószínűbb megfejtés az, hogy apád egy gyökér...


Sajnos nagyon sok ilyen ember van, aki így bánik a gyerekével. Érzi a kort, már nem áll fel reggelente, be van szarva, hogy mostantól ő nem férfi, hát elkezd keménykedni a nála gyengébbekkel, a neki kiszolgáltatottakkal. Nem tud méltósággal öregedni. Az én apám is ilyen volt, egyszer csak elkezdett minden szarságért ordítani, ütni-vágni, és ahogy teltek az évek, egyre durvább lett. Semmi nem volt neki elég jó, kizárólag ordítva kommunikált, és olyan jelzőket használt, amiért másból a véres agyvelőt kirugdostam volna. Élősködőnek, senkiházinak, ilyesmiknek szólított minden ok nélkül, és mindig igyekezett éreztetni velem, hogy én csak megtűrt vagyok "az ő házában" (nem is az övé volt, anyai nagyapám építette, és ha látta volna, páros lábbal rúgta volna ki belőle). A végén 23 évesen felpakoltam a cuccom, és otthagytam a p..ba az egész családot. Sosem fogta fel, hogy mi történt, még azt sem, hogy miatta megyek el. Neki ez csak annyi volt, hogy jé, ez elköltözik.

2019. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem ok nélkül csinálja. Csak te nem látod az okát. Megkeseredett élete van. Azt bántja, akit tud.
2019. máj. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne menj haza hozzajuk. Az en apam is ilyen szemetlada volt. Idejekoran meg is halt.
2019. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy-két éve kezdte vagy mindig ilyen volt? Masokkal is így viselkedik vagy csak veled?
2019. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!