Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha van itt olyan személy...

Szülő2 kérdése:

Ha van itt olyan személy véletlenül, akinek van egy, mondjuk 17 éves lánya. Kerdésem: Ezek mind hülyék ilyen idősen? ( nem volt még ennyi éves gyerekem, de most van)

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 22:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Telefonon keresztül,és barátai közt persze hogy nagyszájú ,szemtöl szembe nem biztos hogy csinálná mert tudná hol a határ mit engedhet meg veled szemben .
2019. máj. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%

Én emlékszem milyen voltam 17 evesen ...hat borzaszto hulye ! Fittyenhányva anyukamra -allandoan buliztam es logtam a haverokkal .

Nem tanultam , az utolso evben ott is hagytam a sulit , mert azt hittem h mennyire felnott vagyok .....elmentem dolgozni , de szortam a penzt !

Aztan mar felnott fejjel banom a hulyesegeimet ( pia , drog , bulik stb ).

25 evesen erettsegiztem le ,munka mellett.


Ugy hogy igen ... a kamaszok 90% ebben a korban hulye , ezen nincs mit szepiteni.

2019. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 zsomi17 válasza:
62%
Nem, nem mind. Én is tizenhét vagyok, és koromnak megfelelően értelmes. :)
2019. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!