Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám folyamatosan kritizál,...

Apám folyamatosan kritizál, mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az apám folyamatosan kritizál, és nagyrészt ennek is köszönhető, hogy önbizalomhiányos vagyok. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen kihatással kezd ez az életemre? Én is kritizálni fogom majd a gyerekem?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 10. 22:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lány vagyok és "41 éves" (fordítva)

(azért írom így mert már volt olyan nem egyszer, hogy leírtam, hogy hány éves vagyok és törölték a fiókom)

2019. máj. 11. 14:33
 12/15 A kérdező kommentje:
Néha visszaszólok neki de felesleges, csak azt hallja meg amit meg akar
2019. máj. 11. 14:34
 13/15 grafno ***** válasza:
Az én vaterom is mindig kritizált. Engem nem igen hatraltatott, mert olyan egyszerűen kiszámítható volt az öreg, hogy inkább kerültem. 12evesen tudtam, hogy neki semmit nem szabad mondani, vele semmiről sem lehet beszélgetni, mert csak a lekezeles, a lelkesedés lerombolasa, és negatív kritika jelenik meg nála. A vele való kritikát megtanultam kezelni és nem vettem figyelembe. Én mint szülő az általam pozitívnak ítélt dolgokat, megprobalom megadni a gyereknek, a negativakat amik egy erőszakos, kotoszkodo szülőtől kaptam azokat elkerulni,mert idősebb fejjel végig gondolva mit miért tett a szülő az azonos eletszakaszaban, az rejtély. Igaz neki sokkal nehezebb élete volt. A nagyvater az meg keményebben fogta a gyeplőt állítólag. Öcsém nem is megy át a vaterhoz, mert mindig jön a kioktatas pedig csak 1kmre lakik. Húgomat érdekes módon elkeruli a hasonló kritika. Ő mindent jól csinál.
2019. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért kritizál? Jogos vagy nem amit mond?
2019. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Privátban megírom.
2019. máj. 12. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!