Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudjak tenni? Levegőt se...

Mit tudjak tenni? Levegőt se tudok venni 21/L

Figyelt kérdés

Az édesapám mindig egy csunya és nagyszájú ember volt. Az èletébe semmit nem csinált .

Velem is nagyon csunyán beszélt , az én szavam soha nem ért semmit még most is 5 évesnek gondol pedig idén férjhez megyek már és elhagyom őket . De a legrosszabb az hogy a párom is megaláznak sokszor nagyon sokszor pl a mulkor a párom csunyán beszélt velem és szová tettem picit hangosabban erre bejőtt és azt mondta hogy kinek kébzelem magam hogy jobb vagyok bárkinél is és hogy az Isten megb*ssz stb stb . Bármit mondtam mindig leintették vagy semmibe vették vagy megsem engedték hogy szoljak . A párom se a legjobb választás de elkell mennem innen .



2019. máj. 16. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a parod tokos lenne akkor oda szolna apadnak.
2019. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A párod se a legjobb választás de ott maradni se, de azért férjhez kéne menni meg elmenni onnan de stb...

Mi lenne ha mondjuk egyedül próbálnál kimászni a szarodból? Na akkor mi lenne? Ha keresnél lehetőségeket, bérelnél szobát barátnővel, keresnél munkát szállással, kolesz, mindegy. De nem sírnál a gyk-n hogy levegőt se tudsz venni. Felnőtt vagy. Egy bizonyos idő után nem tudod ráfogni a helyzetedet a szüleidre mert te vagy felelős érte. Igen, szar, mert nem születünk egyenlő lehetőségekkel egy boldog családba, de akkor is a te dolgod rendet tenni magad körül. S a párkapcsolatba való menekülés nem megoldás. Már kívülről fújom a forgatókönyvet: Esküvő, nyomorgás, nem találsz jó munkahelyet, gyerek, gyes, vita a férjeddel, ő dolgozik te nem, kéne segítség a gyerekkel, megcsalások, válás, labilis idegállapot, nem tudsz otthon érzést adni a gyerekednek, magadnak se, párkapcsolatokba való ugrálás, és egy elb*aszott élet a tied mellett...

2019. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!