Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utál ENNYIRE NAGYON az...

Miért utál ENNYIRE NAGYON az édesanyám?

Figyelt kérdés
9 éves koromig nagyon jól megvoltunk anyával, egy csomót foglalkozott velem, rajzoltunk, sokat nevettünk együtt, aztán megszületett a testvérem. A testvérem születése óta nagyon rossz kapcsolatom lett anyával. A testvérem már 7, én 16 éves. K**** anyázik nekem, bemutat nekem, idegesit, azt meg sem hallja. Ha eldurran az agyam, és ráorditok hogy fejezze be egyből leszid az anyám. Ma nagyon eldurvultak a dolgok, olyanokat mondott nekem az anyám hogy dögöljek meg, meg hogy nem lesz belőlem soha semmi (orvos akarok lenni) és azt mondta hogy még utcaseprőnek se kell az ilyen. Ez egy kicsit rosszul esett, de én tűröm.. Most mit tegyek? Szökjek el itthonról? Nem tudom mi tévő legyek..

2019. máj. 17. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha látod hogy ideges és feszült anyukád akkor ne kezdj el szemtelenkedni vele ,ne beszélj vissza,hanem csináld meg neki első szóra .
2019. máj. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha idegesítette valami akkor sem kellene ilyen csúnyán beszélnie veled, nem a gyereken kell kitöltenie a haragját
2019. máj. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az apádról még mindig nem írtál, ő hol van a képben?
2019. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
A tesójára szól rá.
2019. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!