Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért kényeztetik...

A szüleim miért kényeztetik el a hugomat?

Figyelt kérdés
8.os ballagásra okostévét vesznek neki. Nem túlzás ez? Nyaralni nem megyünk mert nincs rá pénzünk de plazmatévére bezzeg van, úgy hogy van tvje (de szegénykének nem plazma tv). Amikor az én ballagásom volt én ékszert kaptam annak ellenére hogy könyörögtem hogy azt ne vegyenek mert nem fogom hordani (nem is hordom) hiszen nem olyan a stílusom hogy gyűrűt hordjak (fiusabb lány vagyok). Minek nyolcadikos ballagásra ekkora ajandék?
2019. máj. 22. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Fake kérdés. Ma már nem gyártanak plazmatévét , régen beszüntették a gyártását.
2019. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Én meg semmit se kaptam még érettségire se, nemhogy 8.-os ballagásomra, mégse vágtam földhöz magamat.
2019. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj ha ő nem kapna semmit akkor háború lenne. Már azert elkezdett hisztizni mert úgy volt hogy nem lesz hely az étterembe
2019. máj. 22. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
A húgod 8.-os, tehát 14-15 éves. A te írásaid viszont egy 12 éves gyerekéhez hasonlóak. Nem kell itt a plazma tv szót használni, ahhoz hogy rájöjjünk ez kamu.
2019. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaja ez kamu.... itt gyakorin vannak a legrosszindulatubb emberek.. bocs hogy plazma tévét írtam .... nevetséges több választ nem kérek
2019. máj. 22. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Plazma tv nincs nem roszindulatuak a válaszolok legtöbbször hanem rájönnek gyorsan ki az aki kamu valótlan történetét ír ki .
2019. máj. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Én még a LED TV-t is plazmának hívom a mai napig szóval nem feltétlen kamuzik a kérdező
2019. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is plazmának hívom az okostévét is, ettől nem lesz kamu a kérdés...
2019. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Istenem, menj dolgozz azt vesző magadnak tvt
2019. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!