Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nálatok is az van (felnőttként...

Nálatok is az van (felnőttként is) hogy a szüleitek mindig mindent tudnak?

Figyelt kérdés

Tényleg mindig mindent és nem csak velem kapcsolatban pl. hanem bárki mással is. Nekik kell mindig igazuk legyen mindenben, bele se gondolnak a másik ember érveibe, meglátásába. Életembe nem hallottam tőlük se felém, se más ember felé hogy 'igazad van' vagy hogy 'hibáztam'.

Lassan különköltözök de már kaptam hogy csak akkor kapok anyagi segítséget ha megérdemlem :D Amúgy nem is kértem segítséget és nem is várnám el de mindegy.

Az a baj hogy még velük is dolgozom szóval még itt is beleszólnak mindenbe. (miért megyek szabira, túlórázok-e, kapjak-e több fizut) Így nem is fogok tudni kitörni ebből a mindig meg kell felelni dologból.

Veletek is így van ez vagy csak az én szüleim ilyen mindent tudók??



2019. máj. 23. 14:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

Ez lenne, ha hagynánk. De nem hagyjuk. Meg se hallgatom a "bölcs" észrevételeiket, nem vagyok gyerek. A 21 év alatt amíg velük laktam egy értelmes vagy jó tanácsot se adtak. Ha az életem során bármikor nem pontosan az ellenkezőjét csináltam volna annak amit mondtak szerintem a híd alatt csövelnék. :D Szegények nagyon nagyon rosszul látják az életet, de nem tudják sajnos beismerni, hogy nincs igazuk.

Én azt választottam, hogy már a szentbeszéd elején megmondom, hogy nem érdekel. Talán bunkóság, de én nem fogom hagyni, hogy zaklassanak a teljesen rossz tanácsaikkal.

2019. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!