Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy az apám...

Mit csináljak, hogy az apám ne szabályozza az iskolás életemet?

Figyelt kérdés
Megmondja mikor mit tanuljak, mikor csináljam a leckét, átolvassa az összes füzetemet stb.

2019. máj. 26. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Tanulj jól. Akkor nem fog beleszólni.
2019. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha túlzásba viszi (percre beosztva az idődet) akkor beszélj anyuddal erről. Ha csak rád szól akkor csináld, amit mond. Esetleg ha már megtanultál, megcsináltad mutasd meg neki/mondd fel az anyagot.
2019. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Örülj, hogy foglalkozik Veled. Sok gyerekkel nem is törődik az apja.
2019. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Hány éves vagy, vannak rossz jegyeid?

Az én apukám is ezt csinálta régen, én nem tudtam töle tanulni és inkább elmentem a könyvtárba.

2019. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, amit privátban írtál nyugodt lélekkel kiírhattad volna ide is.
2019. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom ,hogy hány éves vagy,de az látszik,hogy nem érted még meg,hogy ez a Te érdekedben történik úgy ahogy. Inkább örülnél,hogy ilyen szüleid vannak. Tök jófejség tőle,hogy terel valami olyan irányba ahol kényelmesebb,jobb élet vár rád majd,mint mondjuk amilyen neki volt. Általánosabb az,hogy magasról lesza... hogy mit csinál a gyerek.
2019. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
En is tanulok a gyermekeimmel,nalunk nem kotelezo a tanacsokat betartani (mikor MIT es mennyit tanulj) ha jok a jegyek. Ha rosszak akkor igen mert nyilvanvalo h a sajat rendszeruk nem Jo. A fuzeteket atnezem mert lanyom pl hajlamos kihagyni a potlasokat v "elfelejteni" a hazit. Ez sztem normal is....nem a szomszed gyerekeirol van szo hanem as enyemekrol-persze h erdekel h mivan a tanulas teren!
2019. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Szerinted mikor mit kéne tanulnod, és mikor kéne csinálnod a leckét? Ehhez képest mit mond ő?

Egyéb dolgokban őszinte vagy vele, megbízhat benned? Talán elsunnyogsz dolgokat, ezért olvassa át a füzeteidet is, hogy lássa, tényleg normálisan megírtad-e a házit. Vagy egyszerűen csak érdeklődésből. Egyébként miért baj az neked, ha átolvassa mondjuk a kémiát? Na és? A titkos dolgaidat ne az iskolai füzeteidbe írkáld és kész.

2019. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, azért csinálja, mert szükség van rá. Magadtól szokott a tanulás menni, vagy addig a gép előtt ülsz, még fater rá nem kérdez a leckére?
2019. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
Helyesen teszi. Lehet, nem vagy olyan jó tanuló, hogy ne lenne erre szükséged. Majd még meghálálod neki.
2019. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!