Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimen,...

Hogy mondjam el a szüleimen, hogy a hegyekbe megyek kirándulni a saját autómmal?

Figyelt kérdés
Tudom ha elmondom akkor fognak ordítani illetve lesz majd lelki beszéd amitől elmegy a kedvem. Ők mindig attól tartanak, hogy valami bajom lesz, balesetem stb. De a barátnőm szülei hívtak. Plusz nem akarok kimaradni ebből lemondani meg ciki. F/27

#Cgft
2019. máj. 27. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagy és ilyesmin aggódsz? Atyaég... Én még tetováltattam is, amit a szüleim utálnak, de semmi közük hozzá, nem is tették nagyon szóvá mikor észrevették.

Miért nem tudsz szimplán leszakadni anyád melléről és csakúgy elmenni kirándulni?

2019. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Milyen helyegbe - mármint mennyire magas, emredek utak, stb. - mert a Mátra nem jelenthet senkinek problémát, az Alpok egyes részei igen.

Másrészt ha az autó a tiéd, te állod a költségeket, akkor semmi beleszólásuk.

De szerintem elég nagy gond, ha 27 évesen!!!! engedélyt kell kérned bármihez is a szülöktöl!

2019. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"képzeld anya megyek kirándulni"
2019. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezt miért kell elmondani amúgy?
2019. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ugye elírtad, és tizenhét éves vagy, nem kis híján harminc? Arra is engedélyt kérsz mit vegyél a fizetéseden? Ne, várj, kitalálom: még otthon élsz, és anyuék tartanak el, ezért kell engedélyt kérni.
2019. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, apa, képzeljétek a hétvégén a barátnőm szüleivel a hegyekbe megyünk kirándulni! "


Nagyjából így kéne elmondani. Ha elkezdenek ordítani ilyen piti hülyeség miatt, akkor felàllsz és otthagyod őket.. Vagy egyszerűen elmagyaràzod, hogy balesetek bárhol történetnek, akár az utcán sétálva vagy biciklizve is. Nem kell ehhez autóba ülni vagy hegyekbe menni.


De egyébként tényleg felnőtt vagy, kicsit vicces ez a kérdés. Legalább a magyar hegyekbe mentek, ami lòfing kategória? Még egy 2000 m felettit valamilyen szinten megèrtek, de az sem veszélyes, ráadásul hó sincs már. Pár hete ilyen magasan voltam, az utak szép tiszták, csak a tùra során voltak elvétve hòkouapcok

2019. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés egy paródia.

Te együtt élsz a szüleiddel? Súgok valamit: felnőtt vagy!

2019. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős volt a férjem is, mikor megszületett a kislányunk, te meg aggódsz, mit szólnak a szüleid, ha elmész kirándulni...

Már sokkal hamarabb el kellett volna érned, hogy a szüleid felnőttként tekintsenek rád, és ne csak egy gyereket lássanak benned. Megmondod nekik, hogy elmész a hegyekbe a barátnőddel. Nem engedélyt kérsz, hanem kijelented. Ha kiakadnak, akkor tegyék, szívük joga, te akkor is tarts ki az álláspontod mellett.

Iszonyat nagyot zuhannál a szememben a barátnődként, ha emiatt maradnál otthon.

2019. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
26 évesen lakást vettem, 27 évesen férjhez mentem, te meg pasi létedre 27 évesen el kell kéreszkednek kirándulni anyucitól??? :O
2019. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Te sehogy. És kirándulni se menj.

Ha 27 évesen ennyire életképtelen vagy, akkor bújj anyád szoknyája mögé


Már ha nem kamu a kérdés, de erősen olyan szaga van.

2019. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!