Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimen,...

Hogy mondjam el a szüleimen, hogy a hegyekbe megyek kirándulni a saját autómmal?

Figyelt kérdés
Tudom ha elmondom akkor fognak ordítani illetve lesz majd lelki beszéd amitől elmegy a kedvem. Ők mindig attól tartanak, hogy valami bajom lesz, balesetem stb. De a barátnőm szülei hívtak. Plusz nem akarok kimaradni ebből lemondani meg ciki. F/27

#Cgft
2019. máj. 27. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27 éves vagy könyörgöm nem elkéretözni kell hanem tényként közölni hogy mész a barátnödel hegyekbe kirándulni.
2019. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

:)


Nyugi kérdező, ne legyél gyáva féreg. Gondolom a tiéd az autó, te tartod fent.

Nem szólhat bele abba sem, ha roncsderbizel vele (na jó azért... 😂).


Ismerős a szitu, én ~10 ezer kilómétert vezettem le anyám mellett, mégsem enged egyedül vezetni még a boltba sem. Bár az övé a kocsi, nyilván egy 19 éves gyerekre meg senki sem bízná a kocsiját. Bár akkor minek állta a jogsimat.


Javaslom ne alázkodj meg, ahogy én nem erőltetem a vezetés dolgot, úgy te legyél tökös és vidd el a kocsidat.


Ha friss(ebb) a jogsid és nincs tapasztalatod a dimbes-dombos területen való vezetésben, menj el egy tanpályára/közeli dombságra és gyakorolj. Motorféket használd!!! Régen anyám teljesen szétégette a féket szegény 😂.


Az a baj, hogy a vérszerinti apámnak hasonlóan kontrollmániás anyja volt, teljesen szétszakadt a "család".


Ne okozz csalódást! :) 19F

2019. máj. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
27 vagy jezusom szegeny csajod. Tudja hogy egy kis taknyossal jár egyutt? 😂😂😂😂😂
2019. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!