Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most akkor kémkedjek a saját...

Most akkor kémkedjek a saját lányom után? (részletek lent)

Figyelt kérdés

2 napja kiirtam egy kérdést ugyanebben a témában: '' Mi lehet a lányommal?'' kérdéssel. Ott mindent leirtam részletesen. Röviden: szerintem a sérüléseit akkor szerzi amikor hazajövet (a tudom nélkül) bemegy edzeni. Ezt tudom elképzelni. Valaki irta tanácsnak, hogy kövessem, hátha megtudok valamit. Ez tényleg jó ötlet lenne?

(Érdemes elolvasni az első kérdésemet és a kommenteket, mert akkor jobban érthető lesz).



2019. ápr. 7. 23:11
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Tudtom nélkül**
2019. ápr. 7. 23:12
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érdemes elolvasni, de mi lenne ha belinkelnéd és nem nekünk kellene keresgélni, hogy az elmúlt napok kérdései közül vajon melyik a tidé amire választ szeretnél kapni? Tudom, hogy durva kérés, de azért egy próbát megér...
2019. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Igen!
2019. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nagyon bizarr az egész.

Ilyet is írtál ott (34. komment):

"Kikötöttem neki hogy nélkülem nem mehet el. Még a szomszédot is megkértem (az öreg hölgyet) , hogy figyelje, hogy egyedül nem megy-e sehova."


13 évesen nélküled nem mehet el, és még figyelteted is a szomszéddal.

Nagy bajok vannak nálatok otthon....

Nem csodálom, hogy semmit nem akar elmondani neked.

És ha tényleg kiderül, hogy engedélyed nélkül elmegy edzeni? Miért nem mehet olyan gyakran, ahogyan szeretne?


Ne kémkedj!

Szerezd vissza a lányod bizalmát. Ami csak úgy lehetséges, ha engedsz a kontrollmániádból!

2019. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat amiért nem linkeltem be.

#3 azért nem mehet nélkülem, mert lehet, hogy ott bántják és féltem őt. Amikor megkér, hogy menjünk le edzeni akkor általában el tudom vinni, tehát nem azt mondom neki, hogy ma nem mehetsz mert nem érek rá, persze néha van ilyen, de akkor se kezdi el a műsort, hogy ''már pedig ő elmegy és kész''. Tudom, hogy elég furcsa, hogy a szomszéddal figyeltetem, de nem könnyű egyedül, úgy hogy nincs férjed, tudom ez nem mentség, tényleg lehet, hogy kicsit túlzás már..

2019. ápr. 7. 23:50
 6/20 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 7. 23:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelo kommunikacio hianya okozza az elhideguleseteket.

Egyebkent is gyaszol most a lanyod....probald kicsit megerteni. (Bar nyilvan te is epp gyaszolsz csak mas egy apat es mas egy szerelmet)

Ahol edz, mindig van edzo/felnott/felugyelo nem? Mert akkor ott nem banthatjak, piszkalhatjak.

En a legvaloszinubbnek azt tartom, hogy ha epp nem vagy vele pl beleut a falba vagy otthon, parkban barhol levezeti a feszultseget es igy keletkeznek rajta zuzodasok. Nagyon nagyon nehez idon megy at most o is... nem szabad megfulladnia sem az aggodasodban de kozben rajta kell tartanod a szemed. Nehez helyzet... de ha kovetes es lebuksz , megtudja akkor orokre annyi a bizalomnak

2019. ápr. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Ez itt nem a Barátok közt.
2019. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Aikidó-n van felnőtt, de a boxon csomó más ember van ott akiket nem ismerünk. A férjem régi barátja járt még oda, de ő nem szokott gyakran menni, vagy csak más időpontban mint mi.
2019. ápr. 8. 19:18
 10/20 anonim ***** válasza:
Kiderult vmi?
2019. ápr. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!