Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor tudok valamit csináln...

Ilyenkor tudok valamit csinálni vagy próbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
Anyukám fél éve itt hagyta a családot, elköltözött egy fiatal pasi miatt. Nekem 1 hét múlva esküvőm lesz és ő nem lesz ott. A közeli barátoktól hallottam hogy mindenkinek azt mondja hogy ő leszarja az esküvőmet és nem is érdekli. Régebben naponta beszélgettünk órákat, most mióta összejött azzal a pasival mintha nem is ismerne úgy viselkedik. Pár napja még írtam neki hogy gratulálok hozzá hogy ennyire érdekelte az esküvőm de el se olvasta. Érdemes próbálkozni hogy eljöjjön vagy inkább hagyjam? Lassan 1,5 hónapja egyáltalán nem keres, mintha megszüntem volna neki. 25/F
2019. máj. 27. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom.. :( hagyd, úgy tűnik, sokkal érdekesebb, és fontosabb számára a pasi. Ha keresed, és nem jelentkezik, sosem teszed túl rajta magad.

Ismeretlenül is sok boldogságot a pároddal :)

2019. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, majd ha dobták egy fiatalabbért keresni fog. Akkor kellene elhajtani, de úgyse fogod.
2019. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom, de azt kell mondanom, az ilyen ember csak megszült, de nem anya.

Hiába írom, ne törődj vele, mert nem tudsz nem törődni.Elfelejteni sem.Vedd úgy, hogy nem normális.

És ne keresd többet.

Majd lehet rájön, mit tett.De akkor se tarts vele kapcsolatot, mert megint csalódhatsz benne.

2019. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom, de én tuti nem keresném innentől fogva semilyen formába. NEM neked kell puncsolni,hanem neki kéne... Illetve későbbi megkeressére sem reagálnék egyből.

Amúgy majd őt is dobni fogják,egy fiatalabbért, aztán majd nézegethet..

2019. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

“Anyukám fél éve itt hagyta a családot,“

25 vagy, meddig gondozzon még? Nem a családot hagyta ott, hanem a férjét. Te talán a szüleid kedvéért maradnál olyannal egy negyed évszázad után, akit már nem szeretsz?


“Nekem 1 hét múlva esküvőm lesz és ő nem lesz ott.”

Ezt honnan tudni? Egy esküvőt nem hirtelen szoktak leszervezni. És miért? Kétlem, hogy ha eddig érdekelte és segített, akkor most másfél hónapja ok nélkül fordít hátat. Mesélj!


“közeli barátoktól hallottam hogy mindenkinek azt mondja hogy ő leszarja az esküvőmet és nem is érdekli.”

Tehát velük, minden barátoddal beszél, csak veled nem? Mit tettél, hogy ezt elérd? És mennyire biztos, hogy ez így igaz, nem csak együtt szidják veled anyádat, mert ezt akarod hallani?


“Pár napja még írtam neki hogy gratulálok hozzá hogy ennyire érdekelte az esküvőm de el se olvasta.”

De fura, leszúrod valamiért, amit csak másoktól hallottál, ő nem olvassa el, neked meg nem az az első, hogy talán baja esett, hanem csak fújod a nótát, hogy de rossz ember is ő.


“Lassan 1,5 hónapja egyáltalán nem keres, mintha megszüntem volna neki. 25/F”

DE MIÉRT? Mit tettél?

2019. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Látom itt is le van pontozva aki nem acsarkodik kötelességszerűen a kérdésben kikiáltott rosszra...
2019. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
A következmények szempontjából az ok teljesen mindegy. Eltelt másfél hónap. Mindegy, ki mit tett, mondott, ez a hajó már elment...
2019. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fájdalmas, hogy nem lesz ott, de ha ilyen a hozzáállása, talán mégis így a jobb. Az esküvő nem az anyukádról szól, hanem kettőtökről és a szövetségről, ami kettőtök között létrejön. Mindenki más azért jön, ha akar, hogy veletek örüljön. Ezen a héten inkább ezzel foglalkozz, ha tudsz - csak erre készülj "fejben", hogy szép és emlékezetes esemény legyen, át tudd élni minden pillanatát.

Anyukád nagykorú, felnőtt... ha kapott rendes meghívót (tud az eseményről), akkor felesleges futni utána, meg idegeskedni, hogy eljön-e. Az ő döntése. Nem kell könyörögni. Majd jön és bocsánatot kér egyszer, talán. Ne hagyd, hogy belerondítson senki az életedbe, akkor se ha anyukádról van szó.

2019. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!