Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd, hogy a börtönvise...

Megengednéd, hogy a börtönviselt gyereked hozzád költözzön a szabadulása után?

Figyelt kérdés
Kapni fog egyáltalán valami állami támogatást/segélyt? Előre láthatólag meddig kell eltartanom ha úgy döntök hogy ide jöhet?

2019. jún. 4. 16:37
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
*nem NEMI erőszakos bűncselekményt= megerőszakolt valakit(mivel amúgy is lányról van szó) hanem NEM erőszakos bűncselekményt= semmilyen testi sértéssel nem járó bűncselekményt írtam:-)
2019. jún. 4. 16:56
 12/46 anonim ***** válasza:
94%
Hat nem tudom, egyetm alatt en dolgoztam vendeglatasban, egyetem utan elhelyezkedtem a szakmamban, azota valtottam is de soha sehol nem kertek erkolcsi bizonyitvanyt :D menjen el dolgozni. Tanyerokat kihordani csak tud egy atlag etteremben.
2019. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
21%
Nem . Ismerőseim ráhhbhasztak , egyik kölyke addig rabolt míg 2 sittet megjart , zsarolta a családot folyamatosan kapta a stexeket . Csinalt újabb balhét a felfüggesztett nem járt le , ki szökött külföldre onnan fenyegetőzik . Másik nevelt gyerekei állandóan meglopták ez nem volt biztos mert sok idegen mozgott nåluk . De ezt fedezve 3szor felnyomták hogy ő veri zaklatja őket stb , ez a sok mese nem lett bizonyítva .....
2019. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
92%

Segélyt nem kap. Ha a börtönben dolgozott, a rabkeresményt megkapja.

Miért ne fogadnád be, míg talpraáll? Feltételezem, nem fogja elvágni a torkodat álmodban.

2019. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
11%
Soha nem valtozik meg akkor ha mindig kap engedményt , te magaddal cseszel ki . A fiad nem felel a dolgaiért mert te kimosod . Emiatt mindig vissza fog esni zsarolni mivel engedsz a nyomásnak . Ez játszma ami ellened folyik .
2019. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
90%
Csak a gyereked basszus... Kihez fordulhatna,ha nem a szüleihez. Ha ennyire az aggaszt,hogy egy darabig támogatnod kéne őt akkor többett tudomást se vegyél róla. Hogy álljon talpra,ha még a saját szülője is leszarja és azon aggódik,hogy milyen anyagi vonzata lenne,ha befogadná?
2019. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Lányomról van szó. De én is attól félek, hogy vagy nem akar is akar majd talpra állni, hanem el lesz abból hogy eltartom és a nyakamon marad vagy amitől még jobban tartok, hogy megint vonzóbb lesz neki a könnyű nyereség, de most nagyobb tételben és akaratomon kívül ehhez nyújtok neki hátteret...Sajnos nem igazán bízom màr benne. Illetve maga az együtt élés sem hiszem hogy zökkenőmentes lesz, eléggé elszemtelenedett a börtönben és kitudja milyen viselkedési formákat szedett még magára, amik csak később fognak kiütközni...De nyílván az utcára sem tehetem jövedelem nélkül.
2019. jún. 4. 17:17
 18/46 anonim ***** válasza:
39%
Direkt nem írod le, hogy miért van börtönben?
2019. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
96%

Így, amit írtál, az alapján nem fogadnám be. Sokkal könnyebb, ha most nemet mondasz, mint egy-két év semmittevés után valahogy kitessékelni.

Ez nem zárja ki azt, hogy támogatod, és segíted másban, pl. munkát keresni, vagy néha bevásárolsz.

2019. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Sikkasztásért és csalásért,még konkrétabban a munkaadójàt szándékosan megkárosította egy "kevés" pénzzel. Most relevánsabb választ tudsz írni?
2019. jún. 4. 17:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!