Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd, hogy a börtönvise...

Megengednéd, hogy a börtönviselt gyereked hozzád költözzön a szabadulása után?

Figyelt kérdés
Kapni fog egyáltalán valami állami támogatást/segélyt? Előre láthatólag meddig kell eltartanom ha úgy döntök hogy ide jöhet?

2019. jún. 4. 16:37
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Nincs a nevén semennyi rész a házból. Pontosabban nem attól félek leginkább, hogy nem lesz hajlandó dolgozni, ezt is el tudom képzelni és ez sincs ínyemre de attól is félek, hogy elkezd dolgozni és ugyanolyan módszerrel akarja majd kiegészíteni a keresetét, mint ami miatt bekerült, és hogy ehhez én nyújtok hátteret, értitek mire gondolok, hogy közvetetten segítője leszek. Persze ez sincs kőbe vésve, de aggódom miatt, nem tudok 100%-os bizalmat szavazni neki.
2019. jún. 4. 18:27
 32/46 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó válaszodra: ha nincs semmi a nevén, akkor kapna egy esélyt tőlem a helyedben. Ha azt látod, hogy végleg megváltozott, akkor fel is út, le is út. De egy esélyt mindenképp kapna, ha előtte normális lány volt. Én írtam a kolléganőmet példának. A börtön nagy úr, lehet, ha kijön, teljesen más felfogása lesz, mint most ottbent. Bízz benne egyelőre. Aztán majd meglátod...
2019. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
15%
Na, mert ha eltaszítod meg te is, akkoe aztan tuti megvaltozik, nem csoda hogy lop a nevelesed miatt
2019. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
18%
Attól még a lányod, hogy sikkasztott. Egyébként meg nem is biztos, hogy ő volt a hibás. Engem 60 E Ft-tal károsított meg az előző munkaadóm. Csak későn jöttem rá, meg amúgy sem ér annyit, hogy pereskedjek.
2019. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
81%
Én se voltam szent ilyen téren,de abbahagytam a hülyeségeket,úgyhogy normálisan dolgozok egy ideje.A helyedben azt térképezném fel,hogy érzi,érezte ott magát bezárva.Mert ha nagyon jól elvolt ott bent,nem lesz visszatartó erő neki a börtön.Ha viszont lelkileg megviselte,nem akar visszakerülni.Lehet hogy nem bánta meg,de ha szerencséd van,azért több ilyet nem követ el.Fogadd be,adj 1kis időt munkakereséshez,de ha látod hogy nem csinálja,mehet.
2019. jún. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
91%

Befogadni befogadnám, ha nem lenne, akire számíthat, de a szabályokat előre lefektetném és ha nem tetszik, fel is út, le is út. Pl. megpróbálni olyan munkaadóval felvenni a kapcsolatot, aki börtönviselteket is alkalmaz, akkor is, ha csak mosogatásról lenne szó, vagy árupakolásról. Tehát ragaszkodnék, hogy valamivel próbáljon hozzájárulni a költségeihez.


Pláne úgy, hogy ő intellektuális bűnöző, szóval a lehetséges kiskapuk bezárásán is gondolkodnék, miként lehetne.


Ha amúgy megpróbálná betartani a szabályokat, nem kapná az ívet, normálisan bánnék vele.

2019. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
76%
Egyedül élsz egyébként? Vagy esetleg a férjeddel, van másik gyermek? Ők mit szólnak hozzá?
2019. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Most egyedül élek, a férjem elhunyt. Ő az egyetlen gyermekem.
2019. jún. 5. 16:53
 39/46 anonim ***** válasza:
91%
A bizalom megrendült, azért bizony neki meg kell dolgoznia. Neki erről mi a véleménye?
2019. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
83%
Ez így necces... ha hajlandó változni, és látod rajta, hogy nem csak ígérget, egy próbát megér. Részvétem a férjed miatt. Nem irigyellek, nem vagy könnyű helyzetben!
2019. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!