Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az mama hotelnek számít ha a...

Az mama hotelnek számít ha a szüleimmel élek, de besegítek az otthoni munkába? (piacra járok, stb)

Figyelt kérdés
Nagy vidéki házról van szó.Régen is együtt éltek az emberek a szüleikkel nagy házakban vidéken.Ha lakásról lenne szó az más volna..30ha földünk van,nem luxus életünk van csak megélünk belőle.. szóval ha dolgozom az is mama hotelnek számít?25F
2019. jún. 5. 19:36
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Persze hogy hajlandó lennék elköltözni miatta.De az messze van még.Nem büdös a munka.Ha már dolgozok akkor otthon szeretném a gazdaságban amit a nagyszüleim,szüleim így kialakítottak.Nem pedig egy lyukban,szobát bérelve,Pesten,barátok nélkül.
2019. jún. 6. 18:20
 22/31 anonim ***** válasza:
Ezzel újabban tényleg jól lehet csesztetni, regen le se xarták. Aki egyedül maradt, maradt otthon, lett venlany, vagy agglegény, azin aggódtak h senkije nincs, nem az h hol lakik mennyiert
2019. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Manapság az emberek 50%-a mamahoteles.


A többi átmeneti albérlő,vagy olyanok,akik hitelre vesznek lakást vagy mások vesznek nekik.


Amúgy meg sok pasi a feleségét,élettársát 2.édesanyaként tartja,akkor is ha külön háztartásban élnek.


De amúgy mindenkivel azt lehet megcsinálni,amit hagy.

Ha valakit kihasználnak,vagy imád másokról gondoskodni az ő dolguk.


Valamiért Magyarországon kitalálták ezt a kifejezést,hogy bűntudatot keltsenek azokban,akik nem vesznek fel hitelt,hogy egy bank jól járjon,vagy egy feketén albérletet kiadó.

Fáj nekik,hogy nem mindenki agyhalott.

2019. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Azt sem értem miért fáj az valakinek,ha valaki nem akar sem párkapcsolatot,sem családot,és a szüleivel,függetlenségben éli le az életét.

Miért kellene mindenkinek tudatosan a rossz utat választani?

2019. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki máshogy használja ezt a szót. Nekem a mama hotel kifejezésről az jut eszembe, hogy tényleg olyan, mint egy hotel, tehát ki is szolgálják az illetőt 100%-ban... én az olyat nem tekintem annak, aki rendesen bedolgozik és ha tud, akkor be is fizet (vagy olyan módon segít be, ami hasznot hoz). Más embernek, meg mindenki mamahotelben lakik, aki a szüleivel él és nem ő tartja el a szülőket 100%-ban...
2019. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ha van 30ha földetek és mezőgazdaságból éltek, akkor hülyeség csupán önérzetességből Pestre költözni. Mit szeretsz csinálni? Ha szereted a földet túrni, akkor csináld azt, ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak. Szerintem tök mindegy, hogy mamahotel vagy nem. Ha téged boldoggá tesz a gazdaság, akkor miért mennél máshová?
2019. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom hogy szeretem a mezőgazdasàgot csinàlni de ebbem nőttem fel,ès csinàlom ha kell.Inkàbb azt, mint hogy egy irodàban dolgozzak 3 műszakban Pesten.Ez az egèsz rendszer ìgy azèrt lett kitalàlva hogy mindenki a vàrosokba menjen ès termelje a GDP-t.Mèg akkor is ha boldog vidèken.Màr mindenkire azt ragasztjàk hogy mamahoteles aki otthon èl a szüleivel..
2019. jún. 8. 10:17
 28/31 anonim ***** válasza:
#18 ne mondd már h pont a konyhában van a helye a szerelmeskedésnek..Annak a hálószobában van a helye.Ha te dugsz/téged amelyik asztalon dugtak,azon fogsz kaját készíteni következő nap és nyugodtan vacsorázgatni v mi van??Vagy majd a vendégedet ott fogadod?
2019. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
@28 Értem. Havonta egyszer, óraállításkor, 4 percig, szigorúan misszionárius pózban és csak házasság után. Ajánlom olvasásra a Tristram Shandy-t.
2019. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#29 Úgy látszik a szüleid is így alkottak meg téged,egy konyhaasztalon..

Nagyon undorító vagy..

2019. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!