Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az mama hotelnek számít ha a...

Az mama hotelnek számít ha a szüleimmel élek, de besegítek az otthoni munkába? (piacra járok, stb)

Figyelt kérdés
Nagy vidéki házról van szó.Régen is együtt éltek az emberek a szüleikkel nagy házakban vidéken.Ha lakásról lenne szó az más volna..30ha földünk van,nem luxus életünk van csak megélünk belőle.. szóval ha dolgozom az is mama hotelnek számít?25F
2019. jún. 5. 19:36
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Előbb írok aztán olvasok szal bocs ha volt már ilyen válasz. Személyes kapcsolatoknál egyénre szabott: kolléganőm pasija szüleivel él de kolléganőm mindig hansúlyozza hogy ez csak átmeneti mert nem olyan rég vált el bla bla.... Énnekem szintén saját keresetem van, jobb is mint annak a Mr Önállónak , a lakásomba redőnyöket huzogatni jár csak át anyám amikor elutazok nyaralni. Kolléganő szerint viszont ha csak ennyiben is de mégis függök az anyámtól szal én vagyok az ő szemében a mamahoteles ( nem akarom megdugni a kolleginát mielőtt valaki féltékenységet vélne felfedezni az írásomban)
2019. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!