Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Huszonévesek akik egyedül...

Huszonévesek akik egyedül vannak mit éreztek?

Figyelt kérdés
22-26 éves fiúk akiknek hosszú ideig nem volt, vagy netán szüzek még, milyen érzés volt elköltözni egyedül egy albérletbe? Nem volt rossz érzés? Már érzem, hogy mennem kéne, de szerintem teljesen egyedül nagyon rossz lenne. Nálatok hogy volt ez?
2019. jún. 6. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Először ijesztő. Főleg, hogy én nyaralóövezetbe költöztem, gyakorlatilag 3 ház lakott télen a kb 13-ból.


De aztán egyre jobb és jobb lett. Nagyon felszabadító, hogy volt egy saját kuckóm, ahol senki sem zavar, és nincsenek szomszédok (csak nyáron)! 😍

Házimunkával eddig is elvoltam. Bár aztán vasalatlanul hordtam a pólóimat... 😃 imádok főzni. Meg párom is lett, akivel aztán Pesten költöztünk össze, szóval ez a ház így hamar visszanyerte nyaraló jellegét. Nagyon szeretem azért. Hát nyilván azért ez más, mert itt nőttem fel minden nyáron, nem új helyre jöttem, csak egyedül laktam, itt tudtam dolgozni a városban... aztán jött egy netes ismerkedés.

2019. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!