Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként megengednétek?

Szülőként megengednétek?

Figyelt kérdés
Szülőként megengednétek azt a 20 éves lányotoknak,hogy együtt aludjon egy 29 éves férfival nálatok? Akit még most fog bemutatni nektek mert messziről jön a fiú.És ott is maradjon a fiú pár napig nálatok?Vagy nem férne az bele nektek,hogy egy ismeretlent kerülgessetek a házba?

#lány #férfi együtt alvás.
2019. jún. 7. 20:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Lányod mióta ismeri? Találkoztak már vagy valami netes fazon? Amúgy így elsőre nem örülnék neki, mivel idegen, meg napokig nem akarok kerülgetni olyat akit nem ismerek.
2019. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Vadidegent nem engedek a házamba éjszakára. Nem azt nem engedem, hogy a lányommal aludjon (ahhoz már nem is kell az engedélyem ebben a korban), hanem azt, hogy ott aludjon. Nem a kerülgetés a probléma, hanem az, hogy nem ismerem, számomra idegen, kvázi nem bízom meg benne. Ha annyira messziről jön, valószínűleg a lányom sem ismeri annyira jól, lehet, hogy még ők sem találkoztak egymással személyesen.
2019. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Egy hónapja ismeri kb internetes pasi és még nem találkoztak ők sem most fognak először találkozni.
2019. jún. 7. 20:33
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Na akkor tutira nem, lehet valami elmebeteg. Egy az, hogy 10sel idősebb, neki lehetne annyi esze, hogy kivesz egy szobát és találkozgatnak, aztán kiderül mi lesz. De most ott akar lakni X napot és ingyen szexet akar. Nem is bíznék benne, hogy nem e lop vagy kirabol vagy akármi, annyi beteg ember van.
2019. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen esetben tuti hogy nem! Nem férne bele, hiszen idegen. Az más lenne, ha régebb óta ismernék egymást, nem netes ismertségből!
2019. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Biztos hogy nem... én sem lennék benne.

Alapból hogy jött az a felvetés hogy ott aludna meg pár napig ott lenne...

Én ugyan csak 21 éves vagyok és nincs nyilván gyerekem, de semmiképpen sem hagynám a helyedben.

Interneten én is ismerkedtem és volt 2 fiú az egyik nagyon kedvesnek tűnt, egy csomót beszélgettünk es mikor találkoztunk másról nem beszélt csak arról, hogy mennyire tetszik nekem a testem és felakart jönni hozzám. El is kergettem rögtön.

Én komoly kapcsolatot akartam és nem egy perverz embert.

Aztán volt a másik fiú, akiben pozitívan csalódtam. Vele is rengeteget beszéltem előtte. 3 órát utazott miattam. Én főztem neki ebédet. Mert mondom messziről jön, biztos éhes lesz és hát szörnyen tetszett. Szőke haj, kék szem, vékony, magas, szálkás, széles váll, udvarias, kedves, segítőkész, szerény, sportos...

Csak hogy esze ágában nem volt feljönni a lakásra. Hiába főztem, azt mondta nem. Nem illik, menjünj el inkább enni. Aztán szüksége volt zsebkendőre és mondtam neki h nincs nálam, de nálunk bent van és mondtam hogy jöjjön be nyugodtan, de akkor sem. Szóval többször is lett volna lehetősége. Nagyon aranyos volt és boldog is voltam vele. 3x találkoztunk, de a távolság miatt megbeszéltük, hogy abbahagyjuk az ismerkedést, mert előre láthatólag kivitelezhetetlen lett volna vagy 3-4 évig, hogy mi egy helyen éljünk.


Bocsi ha mellé beszéltem és hogy leírtam a sztorimat. De csak azért írtam, hogy tudd, hogy szerintem a normális fiúk nem fognak még be menni se a házba első találkozaskor, nem hogy párszor ott aludni.

Ha meg még messze is lakik akkor pedig sajnos valószínű nincs is értelme az egésznek.

2019. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
29 evesen legyen mar annyira eletrevalo, hogy bereljen szobat arra a par napra.
2019. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%

Kora 30as pasiként írom ,hogy nem! Lányod buta(megbutította a szimpátia). Lefixálja veled az ott alvást. És ha a pasi taj paraszt bunkó???

Bocsánat ha gúnyos vagyok,de a lányod miért nem talál magának helyben párt?

Az ilyen netes táv dolgok jóformán csak a szexről szólnak. Annó fiatalon sok helyi (É-K Magyarország) 17-25éves lányt csaptak le a kezemről pesti pasik. Volt ilyen csajuk minden 2. megyében+1 Pesten;).Ígértek a vidéki lányoknak pesti életet.

Na de ha ez a pasi kell akkor vegyenek ki egy szobát és ismerkedjenek ott. Mondjuk egy wellnes szállóban.

2019. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
"Szülőként megengednétek azt a 20 éves lányotoknak,hogy együtt aludjon egy 29 éves férfival nálatok? " - itt ugye max a "nálatok" lehet a kérdéses, be is tenné a kiskaput, ha egy szülő bele merne szólni a 20 éves lánya szexuális életébe...
2019. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

Úgyis megcsinálja máshol.

Tapasztalat!

F-27

2019. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!