Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek, hogy a 16 év...

Megengednétek, hogy a 16 év körüli lányotok 45 ezer Forint körüli értékben vegyen telefont a zsebpénzéből? (amit ajándékba kapott)

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 21:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom persze saját pénzből veszi nem a te számládra ráadásul nem is hű de nagy összegbe.
2019. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Igen, persze.
2019. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Ennyiért nem is nagyon van telefon, szóval miért ne?
2019. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Miért szerinted mennyiért kellene vennie? Azt miért kell megkérdeznie tőled, hogy a saját zsebpénzéből mit vegyen? A zsebpénznek az a lényege, hogy ő oszthatja be.
2019. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%

Igen,minek adsz neki zsebpénzt ha azt se döntheti el mit vesz? 16 évesnek alap egy jo minőségü okos telefon.. Még vénséges fejjel se értem az ilyen kérdéseket..

58N

2019. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Potold meg neki egy 10-essel mostmar hogy ne legyen buntudatod :)
2019. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Egyrészt már majdnem felnőtt, engedni kell neki hogy saját gondolatai, saját kis dolgai legyenek, másrészt az ő zsebpénzébe egyedül neki van beleszólása, harmadrészt még büszke is lennék, biztos rettenetesen utána járt, hogy ennyire olcsón talált egyáltalán telefont.
2019. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
45 ezer Forint egy telefonért elég jó ár, csak vigyázz hogy megbízható helyről vegye, nehogy átcsesszék.
2019. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Saját pénzéből miért ne vehetné meg. Ha kell ki is pótolnám neki, mert legalább nem hülyeségre akarja elkölteni.
2019. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%

Én 1 hónapja vettem 40-ért egyet. Osztálytársaimnak van iPhone X telefonjuk, ami már tényleg érdekes, de ilyenek miatt feleslges túrkálni mások érdekében.


Amúgy ma már nagyon alap egy jó okostelefon, a mindennai élethez hozzátartozik. Ezt én is érzékeltem, a mostani telefonom előtt 2 hónapig nem volt semmi.

( [link] )


Én ennél nagyobb értékeket forgatok a hobbijaimba, mégsem szólnak bele.


16l

2019. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!