Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelenthetem-e az apámat...

Feljelenthetem-e az apámat ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Pénteken történt, hogy zuhanyozni szerettem volna és már többedjére szólt az öregem, ne menjek. Mióta élek, rendre kötekszik velem. Rákérdeztem: "Időbeosztás van? Nem tudok róla." Erre pofozni kezdett. 3-4 éve, de azelőtt is többször nekem jött, de igazából máig próbál legalább nevetéssel lejáratni. Az utóbbi években anyám (teljes joggal) mindig közénk áll, és majdnem sírva aggódni kezd, látni, ahogy ez egészséget is megviseli, szinte kimegy belőle a levegő. Jut eszembe: apám ELŐTTE anyázott, és a saját feleségére is rászólt. Sajnos anyám túlságosan ijedős, gyanítom, az önuralomra nem képes, hirtelen haragú apámtól is tart, ezért szintén, mióta élek, inkább behódol neki, és engem vádol. De még így is szeretem őt. Látva, hogyan érinti apám erőszakossága, pláne. Mondtam apámnak, hívom a rendőrséget, az ugyanis, amit művel, garázdaság. De csak dülledt szemekkel, ütlegelve előrehaladva mondta a magáét, mintha ittas lenne vagy nem is hallaná, amit más mond neki. Azzal fenyegetőzött még, kiszáll a nevét viselő vállalkozásból, ha értesítem a zsarukat, de hiába mondtam neki, a cég kívánalmait teljesítem (cikkeket írok, számlát adok), úgyhogy nem érvényes, amit mond, de nem izgatta. Sőt, apám és anyám (akiről továbbra sem mondok le) azzal fenyegetnek, kitesznek otthonról, holott láttuk, ki viselkedett agresszorként. Lehetne mondani, költözzek el, de újságíróként messze nem keresek egy önálló életre valót. Ja, igen, fel is hívtam a rendőrséget, ahol csak egy hajszál választott el attól, hogy a kérésemet ne továbbítsák és küldjenek ki a lakóhelyünkre egy járőrkocsit. Mi a véleményetek?
2019. jún. 11. 15:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Értem. Apád sz%# alak,de a pénze az kéne. Szerintem te már döntöttél. Inkább az erőszakot és a könnyű életet választod,mint a normális,de anyagilag nehezebb életet. Akkor ne sírjon a szád,ha megvernek. Apád nem normális,de ha neked ez kell...
2019. jún. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
Kisvárosi vidéki lapoknál általában nem kell tudni írni, és kapnak pénzt azért amit csinálnak.
2019. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam felcsendült a fülemben az ismert főcímdal: " Új élet vár, felejts el mindent....lalalala..."
2019. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%

Hosszú évekig éltem újságírásból, de nálunk a portás legkisebb unokája is különbül fogalmazott mint te.

(Igaz, hogy neki nem 50 alatt volt az IQ-ja, mint pl. neked.)

Egy szégyen vagy mint "újságíró", és szégyen vagy emberileg is, hogy felnőttként még mindig apádékon élősködsz.

2019. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én nem bírok magammal már az izgalomtól, kérlek áruld el: végül sikerült lezuhanyoznod, vagy benn maradt a paksi mogyoró, és azóta is egyre büdösebb vagy ebben a gatyarottyantó melegben?!
2019. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Összevissza írsz, egyik témából ugrassz a másikba! Kín volt ezt elolvasni, már bánom is kicsit, épp ezért is írok, hogy kiengeszteljem magam :D

Még, hogy te újságíró! Fogalmazni se tudsz! pff....

...és igen, rengeteg másik munka van, amiből meg lehet élni. Húzz el onnan, én is azt tenném!


Sok sikert!

2019. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!