Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy ne érezzek dühöt az...

Hogy ne érezzek dühöt az iránt a férfi iránt, akivel anyum félre szokott lépni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,hogy semmi bajom ezzel. Megvan ennek a története.


Teljesen megértem őt,mivel nem jó a kapcsolata apuval és az ő dolga az, hogy mi a jó neki. Én nem szólok bele. Tudom jól,hogy ő egy jó ember,de nagyon mérges vagyok arra akivel csinálja.


Nem ismerem az embert,de valahogy olyan érzés,hogy mit képzel az a nyomorult,hogy az ÉN anyámat ....ja.

Ráadásul egy idegen.

Na meg természetesen titokban tartják és ez a férfitől nagyon idegesít,mivel olyan érzésem van ezzel kapcsolatban,hogy igaz,hogy nem ismer minket,de gondolom tudja ő is,hogy nem helyes az,hogy ezt csinálja,de mégis megteszi(gondolom neki nagyon jó ez) és érthetően direkt el is titkolja előlünk,amit én magamra veszek,úgy,hogy tulajdonképpen engem akar átb*szni azzal,hogy az én anyámat ....ja és dühös leszek emiatt.


2019. jún. 12. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Azt ugye tudod, hogy ehhez a megcsaláshoz két ember kell? Ha apasasra dühös vagy akkor anyádra is legyél dühös. Hiszen ő is félrelép, nem igaz? Arról nem is beszélve, hogy anyudnak egyáltalán nem idegen a pasas.
2019. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Anyud legalább annyira ludas a történetben. Vele kellene megbeszélned, hogy nem helyes, hogy férjes asszony létére csalja Apádat. Ha nem jól élnek együtt váljanak el legalább.
2019. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tudom jól,hogy neki nem idegen. És ez a probléma,hogy egyikre sem akarok dühös lenni,mivel a saját életük,de a pasasra akkor is az vagyok. Tudom,ez már nem egy teljes család,de akkor is olyan érzés,mintha befészkelődött volna ide. Ez idegesít engem. Pedig tudom,hogy az ő életük.
2019. jún. 12. 23:24
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyébként mikor megtudtam akkor anyumra is dühös voltam,de felnőttem ahhoz,hogy az ne zavarjon,ha máshogy találja meg azt ami ebben a témában jó neki,de ezt az egy fentebb említett dolgot nem tudom felfogni.
2019. jún. 12. 23:32
 5/21 elbandi_ válasza:
68%
Azt kell megértened, hogy a szüleid is emberek, és ő is.Persze az ember szereti azt hinni hogy ő körül forog a világ és mi az hogy valaki az Én anyámat.De az az igazság hogy emberek vagyunk igényekkel vágyakkal,és nem pusztán maga a szexualitásra gondolok,hanem az érzelmi dolgokra, intimitásokra.Nem derül ki hogy mi ez, ágygimnasztika vagy kicsit több is.íDe honnan tudod hogy egyszer te nem fogsz olyan helyzetbe kerülni hogy valakinek az anyukáját vagy feleségét fogod csodálatos embernek tartani?
2019. jún. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
81%
Szerintem érthető hogy így érzel, de én a helyedben nem is folynék bele jobban.
2019. jún. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
De miért nem válnak el a szüleid? Anyádnak kell apád pénze vagy mi?
2019. jún. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Hibáztasd anyádat, aki csinálja, meg apádat, akit ez nem érdekel.
2019. jún. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
Hát akkor ne legyél dühös. Foglalkozz a saját dolgaiddal.
2019. jún. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%

Érdemes azt tudatosítanod magadban, hogy minden félrekufircoláshoz két ember kell. Nem az a férfi az, aki a ssszzzággény ártatlanka anyuci phuntzee-jába mártogatja a bréjét, hanem bizony a kedves anyukád elköszön apucitól, tőled és viszi magával a kis phuntzee-káját a pasashoz nyársra húzni.

Ha nem ezzel a pasassal tenné, akkor lenne más. A pasi személyének kiléte a te szempontodból irreleváns.

A haragod által elszabaduló energiát egy vadidegennel szembeni utálkozás helyett fordíthatnád akár arra is, hogy leülsz anyuddal és megbeszéled, hogy te nem vagy képes elviselni, hogy egy szerelmi háromszög van a családban és inkább váljon el, minthogy félrekúrogatni járkáljon el.

Nyilván neked nem sok közöd van hozzá, az ő dolguk, de a véleményedhez jogod van és ahhoz is, hogy kimondd.

2019. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!