Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadnátok, ha a...

Hogyan fogadnátok, ha a gyereketek nem akarna párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem csalódások miatt.

2019. jún. 13. 16:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az ő dolga. Amúgy se piszkálnám a "mikor lesz párod, mikor lesz unoka" szöveggel, de így aztán pláne.
2019. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%

# 9


Vannak eberek akinek a tömegtől teljesen eltér a gondolkozás itt csak a valós bennem rejlő gondolataimat és vágyaimat osztam meg ami az én belső világomat tükrözi nem tudom h most mivolt számodra ebben a rendhagyó .. ezt amit leírtam teljes mértékben így gondolom most ha az össze emer egyformán gondolkodna a világ sehova se jutott volna a lényeg h elvontan gondolkodok a külső tényezőktől független ennek van előnye hátránya de csak a színtiszta gondolataimat jutattam kifejezésre ....

2019. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Másrészt a legtöbb ember gyerek gyanánt adósrabszolgákat gyárt ebbe az országba már a megszületendő gyerek későbbi adója jórésze egy fiktí államadóság törtlesztésre fog menni itt az emberek úgy tartjaák mint az állatokat azt csinálnak velük amit akkarnak úgyse tehetnek semmit megeszik amit kapnak de ki hogyfogja fell belőlem hiányzik a mások iránti empáti de nm szándékosan lehet emiatt vagyok fura meg teljes saját izlésvilágom s gondolkozási sémiáim vannak

de mindenki más ...

2019. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!