Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mi volt a legcikisebb...

Nektek mi volt a legcikisebb dolog amit anyukátok a szexuális életetekről megtudott/ látott/ hallott?

Figyelt kérdés
Én pár napja mondtam el neki, hogy szükségem lenne eseményutánira és tudjon róla. Nagyon ciki volt...nektek volt valami hasonló?

2019. jún. 13. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Megtalálta a 40 centis fekete dildómat. 16F
2019. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az durva...és mit szolt?
2019. jún. 13. 17:51
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Barátommal éppen ... és hallottuk,hogy jön gyorsan elkezdtem öltözni én és a barátom is,de arra nyitott be hogy a melltartómat csatolom fel.
2019. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

jaj :'D régen, amikor még volt puruttya, egy videót néztem amiben egy hapsi verte magának és valami hihetetlen mennyiségű sperma jött ki belőle. erre anyám bejött a szobába :'D azt mondta, megmond apámnak. én meg néztem, hogy oké, és? :D semmi balhé nem lett belőle


27L

2019. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

1. Megtalálta a vibrátorom dobozát. (A párommal élek már 3 éve, nem szólt semmit, csak röhögött. )

2. Rámnyitott maszti közben. ( Itt még tini voltam, kicsit kiakadt, aztán belátta, hogy ilyen az élet, felnőttem.)

2019. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
99%
Éjjel vertem valami éjszakai filmre, félig meddig oldalt fekve... bejött anyám, nyilván én törtem meg a csendet, annyit tudtam kinyögni hogy "fáj a fejem". :D
2019. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Úgy volt, hogy pár napig enyém az egész ház. Szóval áthívtam a barátomat, voltak terveink :) Tehát este volt és ő már felment a szobámba én meg még kimentem valamiért. Közben (mint kiderült a szüleim kocsija lerobbant félúton) megérkeztek a szüleim, természetesen egyikünk se vette észre. Anya bejött a szobámba, szólni akart hogy megjöttek. A barátom anyaszült meztelen várt a félhomályban, nem anyukámra számított :D Nem kicsit volt kínos, a szüleim kicsit kiakadtak, de nem lett belőle nagy balhé.


Ez volt 2 éve, mosjt is együtt vagyunk :) 19/L

2019. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Látogatóban volt nálunk és valamit kivettem a piperés szekrényemből megmutatni neki, ő pedig odajött, és meg akarta nézni mik vannak még :D

Hát elfelejtettem elrakni a síkosítót és a vibrátort. Nem voltak annyira szem előtt, de a cuccok közt voltak.

Úgy csinált mint aki nem vette észre, de azért fent volt a szemöldöke egy pillanatra :D

Na ő beszél, amikor én is megtaláltam az övét a fiókban amikor otthon laktam xD

Családi vonás :D

2019. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Anyum mindig nagyon lazán kezelte a témát.


Amikor először aludtam ott a barátomnál (akivel igaz, hogy 2 hónapja jártunk, de már több mint 2 éve legjobb haverok voltunk :D) és hazajöttem, csak annyit kérdezett: "meg lettél dgva?"


Én bólintottam


és lerendeztük az egész témát.

2019. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Páromnál alszom néha, ott is... khmm...


A "felszerelést" (óvszer, síkosítók, egy bilincs) a szekrényben tartja.


A nagymamájával lakik, aki rendszeresen átpakolja a szekrényét, átrendezi a ruháit, satöbbi.


Soha nem szólt egy szót sem, de akkor is...


(akartunk egy felcsatolhatóst is venni, de azt egyelőre nem amíg össze nem költözünk, mert azért a lófsznak is van vége :D)

2019. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!