Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utalom az anyukamat! Mit tegyek?

Utalom az anyukamat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Allandoan szekal hogy en milyen ronda akkor elkezd hasonlitgatni az osztalytarsaimhoz hogy ok milyen szepek es jo alakjuk van.. En nem tartom magam szepnek de nem vagyok csunya. Az alakomat meg jol tudja higy akarhogyan probalok nem tudok hizni...

Azzal szekal hogy mert nincs pasim meg mert vagyok gyerekes... Akkor az is szoba jott hogy gyerekesen oltozok... Amikor meg felveszek egy haspolot peldaul ami nem mutat olyan sokat akkor meg mar k***a vagyok...

Egyebkent meg jogosan nincs pasim mert meg a kamaszkornak nagyon az elejen vagyok. Akkor azzal is szekal hogy nem megyek soha sehova...

Most a hetvegen megbeszeltem az egyik baratnommel hogy elmegyunk shoppingolni(persze en csak nézelődni mennek, mert ha penzt kérek valamire pl egy sortra akkor mar kovetelozok...) Erre elkezdett ordibalni hogy en hogy kepzelem ezt hogy elmegyek...

Ezenkivul barmit kerek hogy vegyen nekem pl egy evben azert jó ha van az embernek legalabb egy sortja... Nos ha en kérek egy sortot akkor mar egy kovetelozos hagy ne irjam le hogy mi vagyok...


Persze a batyammal iszonyatosan jofej... Pedig tobb tantargybol bukik es paraszt is. O egy evben kap 10 mereg draga cipot en meg egy evbe egyet jo esetben

Iden szülinapomra egy dragabb cipot szerettem volna ugy, hogy azt mindenkitol kapom. (Soha nem volt meg uj vagy markas cipőm)

Erre kaptam egy nagyon gazul kinezo hamisitvanyt ami kb 2000forint volt😔

Koszi szepen ha vegig olvastad:)


2019. jún. 14. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha a kamaszkor elején vagy olyan 12-15 körül lehetsz. Ez az a kor amikor én a rokonoktól meg anyámtól kapott (igen gyerekes) ruhákban jártam mert nem vettem magamnak semmit mert nem volt pénzem és nem jártam el dolgozni sem ennyi idősen mint sok válaszoló itt.

Ha kamu a kérdésed leszarom mert lesz a világon lány aki majd az interneten akar választ találni a hasonló helyzetére szóval álljon most a válaszom neki itt.


Ne utáld az anyukádat hanem próbálj meg nem érezni semmit iránta. Hamar fel kell nőni, hamar észrevenni mit miért csinál, mi áll a háttérebén ennek, mivel manipulál. Mikor látja az érzéketlenséget rajtad akkor ő lesz dühös. Nőlj fel érzelmileg, azzal véded magad a legjobban

2019. jún. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!