Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudok elköltözni, de...

Nem tudok elköltözni, de képtelenség anyámmal egy fedél alatt élni, vannak még mások ilyen helyzetben? Ti hogy élitek meg, hogy kezelitek a napi szintű összetűzéseket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 13:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hozzászólásával.
2019. jún. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%

Oké most x-eltem ki a kérdést. Ennyi agyhalott nem lehet egy helyen. De jó nektek, hogy soha nem volt anyagi gondotok, mindig nettó 500-at kerestetek, és simán el tudtatok költözni. Ezen az oldalon mindenkinek tökéletes az élete. Remek.

Bezzeg, leírtam,hogy van akinek semmi pénze nem marad a rezsi kifizetése után, az nullára le van pontozva. Ez a gyomorforgató, nem az ha valakinek nincs pénze. Osszátok továbbra is az életképtelen tanácsaitokat meg nyomkodjátok a pirosat. Ennyi kb az agyi kapacitása a gyk nagy részének.

2019. jún. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Agyhalott vagy te, meg a fajtád. Ezek szerint, az elkényeztetett fiatalság aki, csak az a dolga, hogy szidja a szülőket.

S a szülők alkalmazkodjanak hozzájuk. Mindenhol, vannak, s lesznek szabályok. Ha nem tetszik, el kell költözni. S ott majd a saját megslkotott kis törvényeitek szerint élhettek.

2019. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Bocs a hibákért, de a telefon felül írja, a szavakat. Plussz kicsi az billentyűzet az ujjamhoz.

Lényeg :a mai gyerekek, ugye gyerekek, még csak 20 évesek, mindent felülbírálnak. Jobban tudnak, mindent mint a szülők. Ha annyira zsenik, mutassák meg. Mama hotelben könnyű okosnak lenni.

2019. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%

#3-as,#7-es vagyok


Tudom,hogy az a komment nem nekem lett írva,de senki nem mondta,hogy ok nélkül kell szidni a szülőt,DE! Miért kell még mindig úgy tenni,mintha a szülő azért mert szült gyereket,akkor ő a szent,a tökéletes és bármi történik otthon,az csak és kizárólag a gyerek hibája lehet?! Továbbra sem tudjuk mi a helyzet pontosan! És azzal sem értek egyet teljesen(!),hogy alkalmazkodni kell vagy költözni. Nyilván egy háztartásban vannak szabályok amiket be kell tartani a normális együttélés érdekében,de azt gondolom,hogy senkinek nincs joga ahhoz,hogy visszaéljen azzal a kiszolgáltatott helyzettel,hogy a "gyerek" (kortól függetlenül) nem tud adott esetben elköltözni. Nem hiszem,hogy ettől még mindent le kéne nyelni. Én évek óta ezt csináltam és csinálom mai napig,hogy nyelek mindent,mert nem tudok költözni,van a családomban olyan aki úgy beszélt/beszél velem sokszor mintha a seggéből szedtek volna ki és elmondani nem tudom,hogy ez milyen rosszul érint és,hogy ezzel azt a maradék kis önbizalmamat is sikerült a földbe döngölni,ami egy életre végigkísér. Szóval nem véletlenül érint ez a téma érzékenyen,mert igenis van,akihez nem lehet alkalmazkodni,mert akármit csinálsz nem lesz jó!


Egyébként meg szerintem ez a kérdés egy nagy kamu (és hozzáteszem én ilyet nen sűrűn írok)! Kérdrtő,miért nem tudaz visszaírni,ha már adunk választ,próbálva segíteni??

2019. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

*kérdező

*tudsz

Bocsi

2019. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

13-14 -es. Látod az előző hozzászólásod, már tetszett.

Nem agyhalott ázni kel.

Igen. Mind a kettő félnek alkalmazkodnia kell. Nekem a 20 éves fiam lakik itthon. Örömmel tölt el, hogy az a terve, hogy fősuli után addig marad itthon, míg az iduláshoz nem spórol.

Azért örülök ennek, mert ezek szerint, türhető szülők vagyunk. Nem menekül előlünk...

2019. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Agyhalottozni... Lett volna.

Mi is, mindent megeszünk, hogy a fiamat ne zavarjuk, s ő is...

Képzeld, én háromműszakolok. Eddig még sosem zörgött fel. Természetesen jön megy a lakásban, de halkan tévézik, hallgat zenét olyankor. Mondjuk máskor is. De mi sem zajongunk. Csak kultúráltan.

Nem okoskodunk, s nem baszogatjuk feleslegesen. Sőt, egyáltalán nem.

Tiszteljük, (szeretjük) egymást.

2019. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

mama hotelben lakni nyilván egyszerűbb mint cca:300 000ft-ot keresni. Amiből lehet élni albérletben.

de az úgylátom elkerüli egyesek figyelmét.

az internet havi 4-5 de akár 10000ft-os költsége eltörpül ahhoz képest.

Nem tudjuk lehet,hogy azt a kérdező fizeti. Az is ehet,hogy a kedves mama az ingyenélő. Vagy csak simán egy energia vámpír.

Akkor lehet szidni,kell is.

2019. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ja a legjobb mivan akkor ha kérdező 13éves?

akkor hogy búbánatos retkes f4szba tartsa elmagát,még melót sem talál,legálisat legalábbis biztosan nem. ami meg fekete az simán lehet átb4szás,az ingyen meló mindig jó.

2019. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!