Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van anyambol mit...

Elegem van anyambol mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
18 eves leszek osszel, es mar nem birom vele. Elkezdek valamit mondani belevag utana elhord minden budos g*cinek. Undoritoan beszel velem, csak akkor normalis ha rola van szo. 1 hete nem talalkoztam a baratommal es mondtam hogy holnap vele szeretnek lenni erre annyi volt a valasz hogy beagyazni nem tudsz (reggel elfelejtettem) de a p*csadat tudod b*szatni. Minden utolso alja embernek elhord engem de ha baj van elvarja hogy ugorjak. A 3 fel tesom 5 eves meg 3 meg 11. Es hozzank kerult az unokaocsem is aki 15 (anya occsenek a gyereke elvitte magaval a sracot betorni az meg ment vele stb) vele meg kivetelezik. Mar itt van lassan 1 eve es ha en rosszat szolok egybol kirak otthonrol persze o barmit tehet, le se szidja. Unom mar hogy cselednek nez meg ugy beszel velem mint egy kutyaval. Egyszer ongyilkos akartam lenni miatta mert meghalt a ferje es azt mondta bar en fekudnek az o sirjaban es nem a ferje. Akit nem is szeretett csak nagyon nagyon gazdag volt szult neki 2 gyereket es bebiztositotta magat anyagilag... bevettem egy csomo gyogyszert es ezekutan is en kaptam az ivet... ez mar 2 eves tortenet. Azota kicsit jottem fejben tudom butasag volt. De elegem van belole es ugy erzem nem birom. Szamtalanszor probaltam vele beszelni de nem lehet... mit tegyek, mar megbolondulok tole...

2019. jún. 19. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha betöltöd a 18.-at költözz össze a barátoddal!
2019. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elozo valaszolonak irtam privat uzenetet de ha esetleg mas is irna az opciot h koltozzek ossze a baratommal ha 18 vagyok: jovo ilyenkor lesz meg az apolo szakmam es azt beszeltuk akkor fogok vele osszekoltozni, akkor mar lesz onallo keresetem. O otthon lakik a szukeivel de “ket haz van egybe” le van valasztva. Van az o hazreszeben szoba konyha furdoszoba stb. Es amig nem dolgozok addig nem tudok odakoltozni
2019. jún. 19. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miféle választ vársz, anyád bolond, költözz el. Persze lehet próbálkozni pszichológussal neki.
2019. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Milyen választ lehet erre adni?

Csapd fejbe egy szeneslapáttal :D

2019. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
10%
Fogadd el, és viselkedj rendesen, mondd azt neki, hogy ő a legjobb ember a világon, esetleg énekeld el neki a MIIA - Dynastyt neki ha tud angolul, készíts neki kreatív ajándékokat, vegyél neki virágot, hogy bízzon benned, és egyszer észre veszi mit tett, és ne legyél öngyilkos, mert az én szememben barátom vagy, és nagyon sajnállak téged. Bónusz ötletek: tanulj sokat, ha még sulizol hozz sok ötöst, mosolyogva nevetve menj haza, és ha annyi idős leszel keress munkát ahol jó a fizu és oszd meg vele. Ne csinálj semmi rosszat, és ne gyógyszerezz! Ha ezeket valahogy megpróbálod, akkor sikerülni fog! Bízz bennem! Ha leszid téged mondd azt, hogy bocsánatot kérek anya, és ha az anya nem tetszik neki, mondd azt, hogy bocsánatot kérek hölgyem. Remélem segítettem, és velem ugyanez volt, és én ezeket betartottam, majd eltelt egy nap és minden tiszta lappal kezdődött. 📄
2019. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös te ezt komolyan gondolod?
2019. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6os nem gondoltam egyaltalan nem gondoltam komolyan tegyel ugy mintha azt nem is lattad volna oks esku nem emelkszem erre 💀
2020. okt. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
emlekszem*
2020. okt. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!