Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » - Elegem van anyámból mit...

- Elegem van anyámból mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyám mindig baszogat mindenért pedig segítek neki akkor azt mondja hogy nem csinálok semmit pedig ez nem igaz anya mindig azt mondta hogy én annyit ülök a gép elöt pedig nem töröltem magam facebookról mert anya azért is csesztetet bármennyire is fájt nem engedi meg hogy a barátaimmal legyek mert ha elmegyek akkor azt halgatom hogy nem csináltam semmit hol ott ez nem igaz nem engedi meg hogy a pasimmal legyek egyszerüen már nem tudom mit csináljak hogy ne gondoljak rájuk sportoltam azért is baszogattak
2012. aug. 17. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Az írásjelek használata nem merült még fel vita közben?
2012. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Jézusom,ezek a mai gyerekek... Egyébként leírtad egy mondatban az egész szöveget!
2012. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megtalálni az arany középutat. Kérdezd meg előző napon, vagy aznap reggel, hogy miben segíts, mi az amit szeretne, ha elvégeznél.

Beszéld meg vele, hogy ha kész vagy a munkáddal, elmennél a barátaiddal, vagy a pasiddal szórakozni.

2012. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ez nem mondat, nincs irásjel a végén, lehet, hogy még később majd folytatni akarja...:-)
2012. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
menj el dolgozni és költözz albérletbe.
2012. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az élet kegyetlen a mai tinik számára .. :D
2012. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
De jó, két hét múlva iskola, lekopnak a "szenvedő", "kínzott", "nyomorgatott" kölkök. Jön a következő futam: "b....gat" a tanár stb.
2012. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csodaszép szöveg...
2012. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
dolgozom meg minden de ha haza megyek akkor azt hallgatom hogy nem csinálok semmit holt ott segítek a házi munkára tanulok meg minden...:(
2012. aug. 17. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!