Ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ha a szülő a 18 éves gyerekének a magánbeszélgetéseiben turkál,majd ha valami nem tetszik,letiltja a barátait és elveszi tőle a telefont?

Ez ellen komolyan nincs mit tenni,csak el kell fogadni,hogy ilyenek?


2019. jún. 28. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha a gyermek elmúlt 18, akkor nagykorú. Szabadon dönthet az életéről, a barátairól, a telefonjáról, amennyiben önálló életet él. Ha pedig nem, akkor meg kell alkudnia azzal, hogy a szülői házban nem ő hozza a szabályokat.

Magánvéleményem: az anya hatalmaskodó erőfölénye nagyfokú szeretetlenségre vall, soha nem tudnám a gyerekemet így megalázni! Kérdés viszont, hogy milyen a gyerek? Én mindkét fél álláspontját megvizsgálnám.

2019. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nagykorú "gyerek" megadja a jelszót, vagy telefonjára nem tesz kódot, nem gondoskodik a biztonságról, akkor ehhez őmaga tevőlegesen járul hozzá...

Ezt lehet tenni ellene.

Netán hálózati szakmérnökök, akik ellen "nem lehet mit tenni"?

Az elmúlt időszakban megszaporodtak a hasonló jellegű kérdések.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

2019. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Senki sem akarja,hogy napi többször felpofozzák,tehát meg kell adnia..
2019. jún. 28. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ja tudom, városban is figyeltetnek, követnek... Számos korábbi kérdésnél ajánlottak segítségeket, megoldási lehetőségeket - ha a sztori tényleg igaz - egyetlenegy lehetőséggel sem éltél. Netezni tudsz (tudom-tudom, ezen az oldalon is visszanézik amiket írtál), telefonálni tudsz, segítséget kérni hatóságoktól vagy bárkitől tudsz...
2019. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig megérdemli, hogy napi többször felpofozzák, ha hagyja magát.
2019. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Öhm,elnézést,de én nem tudom miről beszéltek...:D

Nem én vagyok az 'áldozat',nekem ez az egyetlen ilyen kérdésem. :)

Azt nem tudom,hogy ki mennyi kérdést írogat eme témával kapcsolatban,de ez azt jelenti ,hogy sok a debil szülő sajnos,amit a gyermekek szenvednek el.

Szerintem nem érdemli meg a gyerek semmiféleképpen,ha nem idióta,mint a szülei.

2019. jún. 28. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Oldalakon keresztül le lett írva, miként kérjen segítséget, hova forduljon és mindig a "nem lehet" "figyelnek, követnek" "telómat is figyelik" stb jellegű dolgok jöttek.
2019. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Vissza is lehet ütni. A legtöbb ilyen bántalmazó egy gyáva féreg, ha ellenállásra talál többet nem próbálkozik.

2. Mifelénk számtalan hirdetésben kínálnak 8 általánossal végezhető gyári melót szállással. Elmész egy ilyen helyre és feléjük se nézel többet. A meló mellett nehéz ugyan tanulni, de nem lehetetlen, építsd fel a saját életed.

3. Ne várj mindig mások segítségére, tégy magadért.

2019. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!