Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már így is elég rossz a...

Már így is elég rossz a kapcsolatom anyámmal. Ma lesz a város legnagyobb bulija, ahová nem engedett el. Szerintetek megéri elszökni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 07:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

Azt kéne megtudni, hogy mitől ideges.


Attól, hogy félt? Mitől? Hogy sokat fogsz inni? Hogy szexelni fogsz? Hogy hazafelé jövet rádtámadnak a sötétben?


Attól, hogy dühös? Hogy te bulizni jársz, amíg rámarad a házimunka? Hogy rossz lett a bizonyítványod?


Attól, hogy mártírkodik?


Vagy miért nem enged el? Aztán, ha ezt már tudod, akkor le kéne ülni vele, hogy megbeszéljétek, hogy mi a helyzet.


Én nem szöknék el, mert egy buli sem ér annyit. De, ha elmúltál 18 éves, akkor mindenképpen elkezdeném tágítani a határokat, amíg elmehetek, szépen lassan, hogy jövőre tudjak már menni a város legnagyobb bulijába.

2019. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Ne szökj el! Nézd meg inkább a Halálos barátság és Az anya bosszúja című filmeket! Tanulságos mind a kettő. Annyira durva dolog nem valószínű, hogy történne Veled, de simán leitathatnak, bedrogozhatnak és még sorolhatnám.
2019. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok lázadó szellemű kis tini itt lepontozgatja a normális embereket, mert hát "ja hallod menjél jó lesz az le kell szarni a szülőket, az a menő".


Első tippem az az, hogy legyen több eszed mint ezeknek a taknyoknak és ne okozz anyádnak még több fejfájást, meg magadnak se. Először is, anyád nem ok nélkül félt téged, főleg ha egy ekkora buliról van szó. Sok olyan tinit láttam már hasonló helyeken akik kerültek elég kellemetlen helyzetekbe mert csak annyit tudnak az egészről, hogy jajdejólesz, ami az általános tini hozzáállás, viszont jó naiv is. Általában ezek szoktak annyit inni, hogy ájuldoznak vagy másik tesznek bele valamit a piájukba amiből elég kevesebb mint 1 pohár is hogy az éjszaka további részeben félholt állapotban fetrengjenek.


De tegyük fel, hogy nem fajul odáig a dolog, hogy detoxikálóba kerülj gyomormosásra, hanem anyád nem sokkal a csodálatos szökésed után észreveszi, hogy eltűntél, amit szerintem te is érzel, hogy elég valószínű, hogy megtörténne. Kell az neked, hogy ő menjen utánad és rángasson haza onnan? Rosszabb esetben ha nem talál akkor kell az neked, hogy a rendőrség a nyakadra legyen küldve miután bejelenti, hogy eltűntél?


Az engedély nélkül való bulizásnak/elszökésnek nem csak az az egy lehetséges végkimenetele van, hogy elmész jól érzed magad, hazamész és soha nem fog kiderülni.

2019. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha elszöksz utána tudsz hova menni, van munkád hogy eltartsd magad ha kidobnak?
2019. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
14%
Ennyi idősen én is mindig hazudoztam nekik,arról,hogy hova megyek. Én azt mondom menj el mindenképp. 19\L
2019. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
27%
Amugy akik itt irogattok,hogy bedrogozzák majd stb. Ti talán nem voltatok házibuliba?😂😂
2019. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
16os, gondolom a város legnagyobb bulija nem egy max 16 éves gyerek házibulija lesz....
2019. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
16: Nem tudom, hogy tudsz-e olvasni (jelek szerint nem túl jól), de a város legnagyobb bulija meg egy házibuli között van egy kis eltérés, nem gondolod?
2019. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na elmentel a buliba?
2019. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!