Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szeretném elérni, hogy a...

Szeretném elérni, hogy a panelünk melletti parkolót felújítsák, mert baromi rossz állapotban van. Levelet kellene írni a városvezetésnek. Mit kellene írni?

Figyelt kérdés
Sok autó áll meg nálunk, mert több panel lakói parkolnak itt. Valami meggyőzőt kellene írni, de nem tudom, hol kezdjem.

2018. márc. 26. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ott közös képviselő aki ilyen esetekben eljár, most is annak kell ezt intézni.
2018. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Egy ember semmi, de az erőset is legyűrik ketten." [Majakovszkij]

Gondoltál már közös fellépésre?

Ha más is elégedetlen, fogjatok össze!

2018. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy jó eséllyel van más felújítandó is a településen, szóval egyedül nem fogod tudni előrébb tolni ezt a fontossági sorrendben. Azonban ha sokan együtt jelzitek az önkormányzatnak a problèmát, netán az önkormányzati kepviselőd (NEM a társasházi közös képviselő!) is beleáll az ügybe, akkor jobbak az esélyeitek. Azzal viszont számolj, hogy adott esetben erre csak a következő költségvetésben találnak forrást - ha egyáltalán.
2018. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen úgy gondoltam, hogy begyűjtök kb. 100 aláírást, és képekkel együtt beküldök egy levelet hogy milyen rossz állapotban van a burkolat. Nem tudom, hogy a közösképviselővel mennyire lennénk előbbre. De valahol el kell kezdeni, mert ha másra várok semmi sem lesz.
2018. márc. 26. 16:39
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Érdemes lehet bejelenteni a jarokelo.hu-n is...
2018. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!