Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felneveltem a hugom mégis en...

Felneveltem a hugom mégis en vagyok a rossz!?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok a hugom 6 éves. 2 évesen hagyták rám hosszabb időre először azóta minden szünetben én vigyázok rá. Iskola időben pedig suli után velem van. Tulajdonképpen annyi szabad időm van amit hétvégente a pároméknál töltök(2 éve vagyunk együtt) ő nagyon támogat es mindig mellettem van. Főzök mosok takarítok a gyerek mellett mégis én vagyok a rossz és a szerencsétlen akit mindenki csak eltűr és akiből nem lessz semmi. Jövőre érettségizek es szuleim aztán el is mondták csináljak amit akarok ők nem támogatnak tovább. Teljesen tönkre mentem idegileg a gyerek mellett és csak kiabálok és sírok minden miatt. Kikészültem. Most mi lesz? Valami ötlet? Gyógyszer bármi?
2019. júl. 2. 14:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg a szüleidnek, hogy ha nem leszel, semmi, az Ők hibájuk. Ők voltak sz@r szülők. Micsoda dolog egy kisgyermeket másra hagyni? Neked csináltak gyereket vagy maguknak?
2019. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Menekülj. A nyakadra szültek egy gyereket.
2019. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
3%

Most mi a baj? Az,hogy húgodra kell vigyázni,vagy,hogy a szüleid nem támogatnak?


Am.ez hisztinek tűnik.

2019. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Mi a kérdés? 18 vagy. Költözz el, és csinálhatod, amit csak akarsz. Továbbtanulás, munka, barmi, amit szeretnél. Ők majd nevelik tovább a saját gyereküket és verhetik a fejüket a falba
2019. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is ez volt csak nekem a két öcsémet hagyták rám plusz suli mellett elvárták hogy dolgozzak adjak haza és "tartsam el" magamat volt olyan hogy megettem volna egy pudingot és rám kiabált apám hogy az anyádnak lett véve vegyek magamnak ja mondom akkor az a 30ezer amit 18évesen hazaadok az 50ezer forintos diákmelomból abbol nem futja. Persze megvettem magamnak csak nem tudom hogy mire költötték a 30ezremet plusz akkor még csp is járt rám. Meg volt az érettségim majd minden féle dolgot kitaláltam hogy késtem a melobol levontak 5ezret stb... hogy ugy higgyék kevesebb pénzt kaptam

A nyáron összegyüjtöttem egy kis pénzt és leléptem aztán megvoltak sértődve, hogy miért hagytam őket ott hát semmi gond nem volt. 30ezret elköltöttem az albira plusz azt csináltam amit akartam mert hát ugye suli munka meg a tesoim mellett elengedi se engedtek kb. sehova,mert akkor ki figyel a tesoimra csak akkor engedtek el hogy ha elaludtak a tesoim este ez suli időbe havi 1szer volt utolsó buszig nyáron heti 2-3szor szintén utolsó buszig tehát nulla szabadidő körülbelül plusz egy szobába voltam velük tehát sehol nem tudtam egyedül lenni, meg ha úgy maradt pénzem akkor öcsimékre tudtam költeni néha-néha kaptak ruhát tölem vagy elvittem őket valamerre, de azóta is hallgatom a szüleimtől hogy cserben hagytam őket. Nem kellett volna laktanyába nevelniük engem és nem lett volna ez. Azóta eltelt 10év és már a tesoim is elakarnak költözni és hozzám szeretnének de hát még 14 és 16 évesek.

2019. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Azert nem olyan egyszerű a helyzet gondolom sajnálná a testvérét. Viszont abba is gondolj bele kérdező hogy a testvéred még 12 évig ott lesz előbb utóbb meg kell tenned a lépést hogy elköltözöl.
2019. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
15%
De mi a baj? Rosszak lettek az eredményeid? Amúgy gondolom ameddig vigyáztál a testvérdre a szüleid dolgoztak.Sajnos a nyári szünet hosszú nincs annnyi szabadsága az embernek ez természetes hogy akkor vigyázol rá te.Hiszen elmehetnél mondjuk diákmunkára de ha nem teszed ez a legkevesebb amit megtehetsz te is a család tagja vagy mindenkinek vannak kötelességei neked is.
2019. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
7%

Én itt csak hisztit és rinyát látok, de semmi okot arra, hogy miért vagy mire is akarsz gyógyszert szedni.

Hogy főztél és takarítottál néha?

Na ne röhögtess...

2019. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%
Csak nehogy begyógyszerezve végezd.
2019. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

Erről ez jut eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=yRERNvtlu1E


Sok családnál van, hogy az idősebbik gyerekre ráerőltetik a kicsire való vigyázást. A nagynak meg szépen elmegy a gyerekkora gyerek neveléssel...faxxa élet. Minek csinálnak az ilyen szülők több gyereket, ha nem foglalkoznak velük..



Szerintem próbálj meg erős maradni, és keress munkát, költözz el.

Levelezőn tanulj vagy hagyj ki egy évet és addig rakj félre pénzt.

2019. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!