Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az baj ha en nem hibaztatom...

Az baj ha en nem hibaztatom magam? 17/L

Figyelt kérdés

A nyaron mar a 3.dolgot torom ossze. Eloszor egy poharat(ez kicsuszott a kezembol), aztan egy jenai edeny tetejet(ez hulyen lett berakva a hutobe), most 2 tanyert(ezek meg a kenyer elott voltak) tortem. Egyszer pedig a kest allitottam a labamba veletlen.

En ezekert nem tudom magam hibaztatni, hiszen nem direkt csinaltam. Maximum annyi, hogy figyelhetnek jobban, ezt elismerem, de en nem gondoltam azt, hogy el fog torni. Es mar megtortent, szerintem nincsen ertelme emesztenem magam e miatt.

Ti mit gondoltok errol?



#törés #edény #tányér #ügyetelnség
2019. júl. 12. 16:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem hinném hogy ezzel bármi baj lenne :D
2019. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Ja, egy tizenhét éves tör-zúz, kést állít a saját lábába, de szerinte ez rendben van. Mi is lenne baj? Ugyan már...
2019. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is volt hasonló időszakom, most is előfodul, hogy a hűtőből nem tudok valamit kivenni, anélkül, hogy ne verjek le valamit, mert minden rendszertelenül csak bepakolunk, így előfordul, hogy a földön landol egy tojás vagy tejföl.


Kérdező nem sokkal fiatalabb mint én. Jártam diákmelóra, és ha összetörtem az eszközt, utána ha valami fontos edény volt, bementem a boltba és megvettem, vagy ha olyan helyen jártunk külön fizettem, mert csak így engedték kifizetni, külön soha nem fizetteték ki.

Azt mindig megkaptam, hogy jobban figyelhetnék, meg ne legyek lusta kivenni egyesével a poharakat a szekrényből, ha nekem a leghátsó kell. 2-3 ilyen eset után rögzült, így ma már nem igazán törögetek dolgokat.


De, hogy jutottatok el a véletlen tányértöréstől meg a véletlen kés lábbaállítástól oda, hogy egy rbnc?


Igen, lusta, meg figyelmetlen, de ilyen alpári módon beszólni egy gyereknek...


Azért ti se mind vagytok százasok.

2019. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom erősen megszidtak. A késnél érthető, mert féltenek. A többinél én nem csinálnék nagy problémát. Mindenkivel előfordulhat. Ami törékeny, az egyszer el is törik, kivéve a legrondább edényeket.
2019. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, orulok, hogy nem vagyok egyedul!:)) Azert ti is vigyazzatok magatokra😄😄

Es igen, leszidtak, ezert zavar annyira. A keses esetnel nem mondtak semmit.

2019. júl. 12. 23:15
 16/18 Metionin ***** válasza:
Szerintem felesleges balhézni miatta, eltörtek, eltörtek, ez van. Nálunk is előfordul. Nekem múltkor egyszerűen kettévált az üveg kávéscsésze a kezemben miközben mosogattam. Hűtőből is "ugrott" már ki fedő mert apám baxta rendesen odatenni. Nemrég barátomnak volt egy töréses szériája, eltörte sorban a kedvenc tányéromat (úgy tette le az asztalra hogy 70%-ban lelógott hát persze hogy leesett), utána a borospoharamat verte le a pultról pedig nem a szélén volt és legutoljára egy söröskorsót tett az asztal mellé. Nem voltam boldog, főleg mert úgy takarította össze a szilánkokat hogy harmadik nap is találtam random helyeken de most mit csináljak? Szóltam hogy mostmár figyeljen oda jobban mert nincs végtelen számú edényünk.
2019. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valami elvonja fejben a figyelmed?:D

Nekem is előfordul néha, hogy betöröm a poharat a mosogató csapjába. Meg utána le is ejtek még.


Esküszöm nem mindig vagyok béna, de előjön néha.:d

Pl pincérként dolgoztam és sosem ejtettem le semmit, amikor már nagyon elmentek a gondolataim fejben és stresszeltem akkor leejtettem mindent és bénáztam, na az elég kínos.:P

2019. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy egyszer a munkahelyen eltörtem a fagyi pultnak az üvegrészét, és millió apró darabkára tört én meg csak néztem, hogy most meg mi történt?:D

De a főnökség is nevetett rajtam furcsa volt.xD

2019. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!