Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért hibáztatom saját magam?...

Miért hibáztatom saját magam? Miért van ilyen rossz érzésem? Nem tudom, hogy mit tegyek? Nem vagyok teljes értékű Nő!

Figyelt kérdés
9.hónapja próbálkozunk,de semmi,nem sikerül!Évekkel ezelőtt eltávolították a jobb oldali petefészkem,petevezetékem!Hormonvizsgálatom rendben.36.éves vagyok.
2013. nov. 19. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne hibáztasd magad!


Mi is próbálkozunk egy ideje, pont a múlt héten kezdtük a meddőségi kivizsgálást.


Szerintem ne fecséreld az időt hibáztatással, inkább menjetek orvoshoz, hátha csak egy kis segítségre van szükségetek.

2013. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már március óta dokihoz járok (nőgyógyász + endokrinológus). Hormonproblémáim vannak (IR + magas prolaktin + pajzsmirigy alulműködés). Utóbbi 2 már rendeződni látszik, az IR kontrollra dec. elején megyek.

Tegnap én is elsírtam magam egy kicsit, mert megint megjött.

Párom mondta, hogy azért sem adjuk fel, de olyan csalódott volt ő is. És azt mondta, hogy nem az én hibám, nem tehetek róla.

Attól még nő vagyok, csak MÉG anya nem lehetek.


Nem a TE hibád, nem tehetsz róla TE sem.

2013. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

mi sok-sok évig vártunk, szóval átérzem az egészet. Ráadásul engem totál félrekezeltek (endokrinológus, nőgyógyász szerint természetesen minden oké volt, majd orvosváltás után kiderült, hogy van ott azért IR, alulműködő pajzsmirigy, hipoglikémia, meg 2 db marhára elzáródott petevezeték)


Utána meg az volt egy csomó idő, mire a normális orvosok végre rendbe tettek (csak ez volt kb. 1 év, mire minden értékem rendeződött). Néha tényleg csak egy egészen kicsi korrigáláson múlik a dolog, javul egy-két érték egy picivel, és máris jön a baba :) Nagyon sok ilyen párt ismerek egyébként.


Nagyon rossz érzés, de ne hibáztasd magad. Menni kell tovább, és lehet kicsit keseregni, de soha nem szabad feladni :) Nagyon sokat sírtam én is, és ha a férjem nem állt volna ennyire mellettem, akkor abbahagyom az egészet. Most meg pár napon belül megszületik a babánk.

2013. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 34 évesen 10 hónap után jótt össze a baba, a második 36 évesen pedig az első hónapban. A 9 hónap nem olyan vészes, de a korodra való tekintettel, azért egy meddőségi orvoshoz elmennék a helyedben. Mondd azt, hogy régőta próbálkoztok, hogy komolyan vegyen. Persze a pároddal kellene kezdeni, mert az egyszerűbb.

De még egyszer mondom, hogy 9 hónap várakozás még egészséges embereknél sem ritka.

Szóval ne keseredj el ennyire, csinálj egy tisztító kúrát, és próbálj a párodra koncentrálni, mert ha összejón a baba, ha nem, akkor is ő lesz melletted.

Mi megbeszéltük azt is, hogy mi lesz, ha nem lesz gyerekünk, és ez ha hiszed,ha nem nagyon megnyugtató volt.

2013. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!