Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a párom nem mondta el a...

Ha a párom nem mondta el a kapcsolatunk évei alatt, hogy van egy féltestvére, az azt jelenti, hogy nem bízott meg bennem eléggé?

Figyelt kérdés
Már nem vagyunk együtt, úgy tudtam meg közös ismerőstől, hogy van egy féltestvére, akinek a létezéséről már akkor is tudott, amikor mi együtt éltünk. Kicsit furán érzem most magam, hogy eltitkolta... Jó a kapcsolatuk a testvérével állítólag, szóval nem ez volt a gond, nyilván akkor is érintkeztek, míg mi együtt voltunk, csak én nem tudtam róla.

2019. júl. 27. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, azt jelenti. Pontosabban: egyáltalán nem bízott meg benned. Hogy miért, ezt tőle kellene megkérdezned.
2019. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
8%
Szégyelli. Én is szégyellném, ha lenne.
2019. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem most már ne kérdezd meg tőle.
2019. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a mai világban szégyen, ha valakinek van féltestvére. A szülei még gyerekkorában elváltak, az apa másik családot alapított. Ebben mi a szégyen?
2019. júl. 27. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez függ a tesók kapcsolatától is. Nekem is van egy bátyám aki féltestvérem, de olyan szinten nem ismerem és nem tartottuk a kapcsolatot soha, hogy a párom csak úgy szerzett róla tudomást, hogy egyszer mellékesen szóba került a bátyám. Akkor nézett egyet, hogy "Mi, neked van bátyád?" Nem azért nem mondtam el mert szégyellem, hogy apámnak volt egy felesége anyám előtt, hanem mert egyszerűen annyira nem jelentünk egymás számára semmit, hogy eszembe sem jutott említeni.
2019. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ahogy írtam is, itt erről nincs szó, a kapcsolat okés
2019. júl. 27. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is van egy féltestvérem, nem ismerem, soha nem láttam, csak a nagymamám mesélt róla párszor.

A vérszerinti "apám" meg csak egy nemző. Otthagyott minden nélkül... De nagyon nem is érdekel.


Annyira nem érdekel se a vérszerinti apám, se a féltestvérem, hogy egy rövidebb kapcsolatban lehet említést sem tennék róla, ha nem kérdezik...

Nem azért, mert titkolom, hanem egyszerűen semennyire nem fontosak nekem.

2019. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Talán nem titkolta, csak nem tartotta fontosnak. Én se szoktam beszélni a tesómról senkinek, csak ha rákérdeznek.
2019. júl. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!