Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért utálnak a testvéreim?...

Miért utálnak a testvéreim? (13,14)

Figyelt kérdés

Próbálok jóba lenni a hugaimmal,mindig amit csak tudok meg veszek nekik....járok dolgozni is es amit eddig kerestem abbol is nekik vettem ruhákat meg ilyeneket

Akármit csinálok mindig én vagyok a szar,a szemét pedig én csak jót akarok nekik. Próbálok velük beszélni akkor flegmáznak oltogatnak baszogatnak hazudoznak...miért jó ez nekik?

Multkor adtam nekik egy-egy 2000-rest utánna el is költottek vettek uditot csokit meg ilyeneket

Megkérdeztem van e valami innivaló a hűtőbe és azt mondták nincsen utanna kinyitottam a hutot ott volt az üdito,megkerdeztem miert mondtatok hogy nincsen? Erre szo szerint nekem estek hogy mkt kebzelek magamrol ki vagyok én mi jogon nyulkalok a hutobe az udotohoz amit ok vettel a SAJÁT penzukből


Meg a másik ugye be jár a macska néha a lakásba en meg nem szeretem es kitettem a macskat a szobambol erre azt mondjak hagyd mar beken szegeny allatot mert kulonben felakasztunk meg leszurunk...ilyeneket mondanak. Meg ha tegyuk fel a barátomtol valamelyik nap kaptam egy csokit és kinézik a számból,nyilván adok is nekik,de ha nekik van valami akkor bezzeg semmi,meg azt se mondjak hogy szopj@l csigát vagy valami. Nagyon szarul esnek ezek a dolgok,de ha én is bunkó vagyok velük apám nyilván engem csesz le hogy miert viselkedek igy velük. És ez miatt apámmal is eléggé megromlott a kapcsolatom. Mert a kicsik mindik kavarják a sz@rt.

És ez nagyon bánt mert apámmal tényleg nagyon jó volt a kapcsolatom állatkertbe jártunk,óra hosszákat tudtunk beszélgetni most meg naponta egy hello és ennyi.

Mit kéne csinálnom? Vagy tennem?


2019. aug. 5. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél nekik semmit, ne foglalkozz velük. Édesapáddal próbáld megbeszélni a dolgot, hátha sikerül.
2019. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél nekik semmit!
2019. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Te mennyi idős vagy?

Egy két pofon nem ártana nekik...

2019. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3 17


Azzal szerintem csak még rosszabb lenne a helyzet

Rohannának apánkhoz hogy megvertem őket utánna megint én szívnák

2019. aug. 5. 14:34
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Jó nagy lúzer vagy. Zárd el a pénzcsapot.
2019. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Akkor csak még gəcibbek velem
2019. aug. 5. 14:38
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

3

Vagy összefognának a húgok, és jól megvernék a kérdezőt.

2019. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj nekik penzt. Ne vegyel semmit, had kerjenek csak apukadtol.

Probald megbeszelni elobb veluk ezt a dolgot, aztan ha nem megy akkor ne eroltesd. Dulnak a hormonok, gondolom feltekenyek is rad, foleg a nagyobbik. A kicsit meg tudja manipulalni.

Had csinaljanak amit akarnak, aztan ha majd szukseg lesz rad akkor rohogj a pofajukba, hatha elgondolkodnak.

Csak azt lehet basztatni, aki hagyja magat.

Nalunk azt mondta apam, ha a kicsi csinal valami rosszat, akkor is en fogok kapni. Innentol nem nagyon erdekelt mit mond, nekem elvesztette a hitelesseget, mint szulo. Ezt azert gondold at te is.

2019. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami okuk biztos van hogy utálnak..miért nem kérdezed meg ha nem tudod mi? Ha meg mindenki ellened van ok nélkül hagyd ott öket, költözz el.
2019. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás azonnal altrnatíva után nezni minden ilyen esetben. Nem szenvedni, ott hagyni, elköltözni.
2019. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!