Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy viselkednétek a...

Ti hogy viselkednétek a testvéretek szerelmi es érzelmi botrànyba keveredik egy másik férjezett növel?

Figyelt kérdés
elözmény: mindig ilyen ide-oda hajolgatós pàrkapcsolatai voltak, mindig volt valakije akivel nem érezte jól magát, aztàn jött valami megértö kedves lány akivel nagyon öszintén megbeszélgette a dolgait és természetesen a vígasztalàsban összejöttek. Aztàn persze a balhé a cirkusz a titkolózàsok, verekedések mert ugye a vígasztaló csajnak is pasia volt. Aztán 30as-ba belépös koràra úgy éreztem, hogy megnyugodott, összejött a munkahelyén egy növel akivel viszonylag hamar 1-2 honap randi után jött a baba. Ezt a baba dolgot es korainak tartottam ilyen gyorsan, de ugy voltam vele hogy talàn lenyugszik ha csalàdot alapít, hiszen màr huszas évei végén azon panaszkodott hogy màr minden ismerösének/baràtjának/volt oszt tàrsnak gyereke van ö levan maradva gyereket akar, hàt ezzel a növel (akinek mondjuk tiszta hàttere volt) lett is egy gyerek. Most együtt nevelik, viszont tesóm megint elkezdett beszelhlgetni egy "régi" iskolatàrs növel akivel már vagy 1 éve nagyon jól összemelegettek. Annak a nönek ugyanúgy csalàd , gyerekek-férj. Én mostmár egyre erösebben úgy érzem hogy borulni fog a moslékos vödör, mert az ujdonsült szerelmesek alig bírnak már magukkal. Közben a nönek a férje tud màr a dologröl, és már pletyka szinten a faluban is elindult a dolog hogy ezek jóban vannak. Sógornömet kicsit sajnàlom mert semmit nem tud, a gyereket pedig imàdom. A balhé kifog törni, csak idö kérdése, mert a nönek pasija tud màr róla, viszont sógornöm még nem. Hogy öszinte legyek tudtam hogy a testvérem ilyen leszz mar amikor 2 honap járàs utàn gyereket vártak a sógornömmel, de mi beleszólni valóm van nekem a testvérem életébe!! hogy azt mondjam neki hogy jól gondold meg kinek csinàlsz gyereket!Magának csinálja gondoltam felelösséggel. Kérdésem az lenne, hogy nekem milyen állást kellene/illene foglalnom ebben? Kiutàlni a sógornömet nem tudom és nem akarom, tesómat tàmogatni az "új" párjàban nem tudom, max annyit hogy az ö vàlasztàsa. Ti hogy állnàtok az egészhez?
2019. aug. 11. 13:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem tudom, milyen eset. Mióta az eszemet tudom ilyen esetek voltak. Nem vagyok rà büszke hogy ö ilyen. Én nem vagyok ilyen! De itt nem ez volt a kérdés! hanem az hogy nekem hogyan kéne viszonyulnom ezekhez.
2019. aug. 11. 14:23
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

"De itt nem ez volt a kérdés! hanem az hogy nekem hogyan kéne viszonyulnom ezekhez."


Kimaradni a botrányokból, a testvéredet elküldeni melegebb éghajlatra, megmondani neki, hogy jellemtelen alak és megszakítani (vagy ha nem lehetséges, teljesen kinimalizálni) vele a kapcsolatot.

2019. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondd el neki a véleményed és ennyi. Magunk között: lehet, hogy ráférne egy alapos verés a nő férjétől, hátha helyére billenne az esze.
2019. aug. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Melléállni a tettlegességben????????????


Még mit nem!!!


Megmondanám neki négyszemközt: amit főzött, egye meg!

És hogy teljesen meg fogja érdemelni, ha az másik férfi jól fölpofozza őt!

És egy rongy ember, amiért megcsalta a feleségét és széttúrta a kisgyereke boldog életét.

Kb. megmondanám neki, hogy ő nekem ezután egy erkölcsi nulla, és eszerint is fogok hozzá viszonyulni. (Igazából ezt már jóval korábban megmondtam volna neki....)


Szerintem a sógornődnek ne szólj semmit, ne tőled tudja ezt meg. De ha megtudja, akkor állj melléje és a kisgyerek mellé. Ha elválnak, segítsd őt, mint egyedülálló anyát annyira, amennyire egy jó barátnődet segítenéd.


Szülitek élnek? Ha igen, ők mit szóltak eddig a testvéred életéhez, és mit szólnak most?

2019. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!