Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mondhat ilyet egy fiútestvér...

Mondhat ilyet egy fiútestvér a lánytestvérének?

Figyelt kérdés
A fiútestvér másfél évig kint volt az USÁ-ban, ösztöndíjjal, a másfél év alatt egyszer sem tudott hazajönni. Addig csak skype-on érintkezett a húgával. A skype-on csak egymás fejét látták. Most, amikor hazaérkezett, és meglátta a húgát, a repülőtéren ezt mondta neki: Hú, te aztán jól kibegyesedtél! Amikor elmentem egy deszka húgocskát hagytam itthon, most meg egy kebelcsoda fogad! Így kigömbölyödni két női mellnek másfél év alatt! Nem semmi! A természet nagyon jó munkát végzett! Bár tényleg szinte csoda, hogy ennyi idő alatt ilyen hatalmas a változás! Hányas melltartót hordasz? - A húga tiszta vörös lett zavarában, nem is tudott válaszolni, és végig az autóban is azt érezte, hogy nem illik két különnemű testvérnek ilyesmiről beszélgetni. Igaza volt?

2019. szept. 5. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem, mi ezzel a gond? Meglepödött, és kiodnta, ami eszébe jutott!

Egy családon belül azért ez nem kellen, hogy probléma legyen!

2019. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Nincs itt semmi gond. Észrevette, szóvá tette, ennyi. Ez azért még nem vérfertőzés!
2019. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Igen, mondhat. Meglepte es sztem bóknak szanta csak. Megis csak a testvered.
2019. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Hát elég tahó.. Mert addig oké hogy itt hagyott egy deszka húgocskát, de kebelcsodának titulálni a testvérét, meg ennyit ömlengeni a tesója melleiről nagyon gáz. Lehet hogy csak zavarba jött a srác, azért tolta túl ilyen csúnyán.
2019. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
"Nem értem, mi ezzel a gond?" Hát az szomorú. Mert bunkó volt, jó esetben csak zavarában, rossz esetben alapból ekkora tahó.
2019. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
69% Nem magadból indulj ki, nem mindenki ilyen hisztis túlérzékeny kis mimóza, aki minden szaron besértődik.
2019. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Nincs semmi gond ezzel.Biztosan nem akarta megbántani a húgát,csak úgy látszik kimondta hangosan amit gondolt.
2019. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván nem azért mondta, mert rád gerjedt. Meglepődött és kimondta, amit gondol. Gondolom, ő ilyen laza. Nekem is mondta már rokon, hogy kigömbölyödött a fenekem. Tipikus vézna lány voltam előtte. Én csak röhögtem rajta.
2019. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
"nem mindenki ilyen hisztis túlérzékeny kis mimóza, aki minden szaron besértődik." Jah, elfelejtettem hogy ha ebben az országban letaperolja a segged egy vadidegen, azt is bóknak kell venni, különben hisztis pi.csa az ember. NEM bók ha megaláznak, kellemetlen helyzetbe hoznak.
2019. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
79%
Is is az normális ha megdicsérik főleg ha jelentős a változás de ennek is van egy bizonyos foka hogy meddig nem zavarbaejtő hisz ez mégis valamilyen szinten egy lánynak/nőnek egy intimebb testrésze. Nem kell ahoz mimózának lenni hogy zavarba ess ha tultolják.
2019. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!