Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gyotor, hogy sok év alatt...

Gyotor, hogy sok év alatt egyre ellensegesebb lett a viszonyom a hugommal. Egyedul vagyok, vagy mas is van ilyen szomoru helyzetben?

Figyelt kérdés

Gyerekkorban csak eleltunk egymas mellett, inkabb o volt az okos, ugy ereztem ot jobban szeretik a szulok. Aztan mindegyikunknek lett csalad, valasok, a koztunk levo tavolsag csak nott. Van ebben irigyseg is, es ki tudja hogy mi. Az en eletem halomba dolt, neki is, de szerencsere o talpra allt. Idosebb koromra en kerultem vissza a szuloi hazba, o dobbantott az uj parjaval es vendegkent hazajar. Ha jonnek én betegesen menekulok,mert bennuk elesen latom.a sajat kudarcom. Egyedul mar nem is jon, sziami ikrekkent erkeznek, anyam ropdos oromeben.

En pedig morozus kotekedo turelmetlen vagyok a 7koznapokban. Ketton all a vasar. Karacsony tajan voltak kibekulesek, de ujra es ujra ellensegeskedes. En vagyok egyedul. Tobbszor bocsanatot kertem. De a lekezelt, a senki mindig en maradok. Vagy én érzem így

Fáj,hogy nekem.nem sikerult,es hogy hiaba allom a sarat, a hulyegyerek en maradtam.

Ha jonnek, epp koszonok, aztan elbujok.a szobamba. A regi gyerekszobamba. Mert nekem alberletre nem telik.O pedig kiadja a sajat lakasat, ami ertbeto.mert senki nem jotekonysagi intezmeny. Amugy fizettem volna erte, h ne kelljen ingazni, de akkoriban mutottek rossz volt s viszonyunk es kiadtak masnak a lakast. Igy maradtam az oreg beteg anyammal

Nyomaszt,fáj,hogy a testverek altalaban jol megvannak, ha más nincs, akkor legalabb a testverre lehessen szamitani. Tobbszor kertem bocsanatot. Tolem senki. Egyszer megtette. Amikor végletekig elpattant a húr. A mutetem elott.Aztan jott a karacsony, akkorra megbekultunk. Utana kezdodott minden ujra. Kozben oregszunk. Eltelik az élet es nincs testvérség.

Van erre megoldas?

Beszelgetni. Már nem megy. Belefaradtunk, es en tobbszorosen megalazott helyzebe hoztam magam, h kerultem a társasagukat.

Ha nincs válasz, akkor kiirtam magambol a leragott csontot.

Kosz, hogy elolvastal



#Nincstestver
2018. okt. 2. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Én szülőkkel vagyok igy egy ido után feladtam h pitizzek azért h ujra és ujra rám tapossanak.
2018. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez így nagyon rossz. Én nem szoktam pitizni de vhogy nem tudok normalis viszonyt kialakitani, ami tartos v vegleges. Foleg nekem rossz mert tok egyedul maradtam. Amig volt csalad addig nem ereztem annyira a sulyat. De a tavolbol se voltunk joban. Idosebb koromra pedig helycsere lett. En kerultem vissza a szuloi hazba, ahonnan anno menekultem. Ok pedig elmentek osszekoltoztek. Hètvegeken pedig kerulom oket.Nagyon rossz a helyzet es jon az ujabb szeretet csaladi unnep majd a karacsony. Elore felek
2018. okt. 2. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ne haragudj de rád nyomta a anyutokat a multat ő meg leléépett és éli világát..
2018. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha hiszel Istenben, akkor imádkozz a kapcsolatotok javulásáért!
2018. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Vannak emberek, akik szeretnek a mártír szerepben lenni, meg se próbálnak más lenni.
2018. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire is kellemetlen, szerintem próbálj változtatni a viselkedéseden.

Amikor el jönnek látogatóba, beszélgess velük, és ne az ellenséget lásd bennük, hanem a családtagjaidat.

Addig amíg a hozzaállásod ellenséges semmi sem fog változni, és ez mindig a te lelkesen fog száradni.

Viszont ha megpróbálsz nyitni feléjük, túllépni a saját magad sajnalatan, akar kibékültok akar nem, legalább a te lelkiismereted tiszta lesz, mert te megpróbáltad.

2018. okt. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!


Szabad megkérdezni, milyen nemű vagy? Hány évesek vagytok - Te és a Húgod?


Ui: a "sok év" számomra azt tükrözi, hogy minimum 45-50 Esztendősek lehettek...


Üdv: 44/N

2018. okt. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Engem inkább az érdekelne, hogy honnan jött nálatok ez a versengési kényszer? Mert nekem úgy tűnik, hogy folyton összehasonlítgatod magad a húgoddal és talán ő is veled, csak neki most könnyebb ezzel élnie, mert éppen jobban fut a szekere.

Szerintem ezt általában a szülők rontjak el már az elején. Sokaknak szokása egyik gyereküket a másikhoz hasonlítani rendszeresen. Ez eleinte ártatlan dolognak tűnik, de simán elcsúsznak rajta a testvéri kapcsolatok.

2018. okt. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Engedd el ezt a dolgot. Látod, hogy hiába próbálkozol, hiába kérsz bocsánatot akár századszorra, nem érdekled őt. Megy a kamu jópofizás karácsonykor, aztán minden marad a régiben. Ne alázd meg magad többször. Fogadd el, hogy egy kapcsolat mindig két emberen múlik. Ő már teljesen kizárt az életéből, valószínűleg ha anyukátok meghal, utána már az utcán sem fog felismerni téged. Inkább magadra koncentrálj, próbálj kitörni abból a helyzetből, ahol most vagy. Keress barátokat és/vagy egy társat, vedd körül magad olyan emberekkel, akiknek tényleg fontos vagy és akik szeretnek. A testvéredre egyik sem igaz.
2018. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindegyikotoknek koszonom a választ. A martirsag is biztos benne van, de sok-sok más osszetevoje van, ahogy altalaban az emberi sorsoknak

8-9 ev a kulonbseg

Es igaz, a versenges is. En sose leazek 8 es fellel fiatalabb.

Nyakig benne vagyok,.az biztos..

2018. okt. 3. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!