Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Semmirekellő a testvérem, mit...

Semmirekellő a testvérem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
35 éves, apuval él. Állandóan kölcsön kért, ami nem is igazi kölcsön mert sose adja meg. Apu etette, vett neki bérletet, rezsire nem kért pénzt. Úgy döntöttem, hogy nem adok többet, de költözzön hozzám, nem kell fizetnie érte és kaját is eheti azt, amit én. Zavart, hogy a nyugdíjas apukánk minimális pénzét is elfűti. Erre állandóan kért pénzt még így is, dolgozni nem ment, bezzeg a sör meg a cigi ment. Ha én nem adtam, kért a szüleinktől. Megelégeltem, mondtam hogy irány az utca, nem tartok el egy 35 éves senkiházit. Nem ment, azt hitte csak üres fenyegetés úgyhogy utcára tettem a cuccait. Anyám most engem zaklat, hogy hogy lehettem ilyen szemétláda, holott ő elhagyott minket nagyjából 8 éves koromban... Nem túl erős, ha letiltom minden lehetséges helyen anyámat és ezt az élősködőt? Most visszament apánkhoz, vele se akarom tartani a kapcsolatot, ha ekkora cirkuszi majom hogy hagyja hogy hülyére vegye a testvérem.
2019. szept. 25. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Ezen az oldalon miért akarja mindenki a szülei helyett megregulázni a testvérét?
2019. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Szerintem tudod a dolgod! Ha a testvéred képes de nem akar dolgozni, akkor az már nem a te dolgod helyette. Az nagyon fontos, hogy önálló legyél és ne csak a szüleid parancsát, életét kövesd! Nyilván az is zavarja őket, hogy nem a te véredet szívja.
2019. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz. De ne foglalkozz vele. Apukádnak csak a gyereke. Mondjuk, én kiraknám az ő helyében. OK, hogy a fiam. De ő választotta a semmirekellő életét, akkor rajta... Tegye egyedül.
2019. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Jól tetted,hogy kiraktad.Az anyukád miért zaklat téged?Miért nem fogadja be ő a nagy gyereket?
2019. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Kár volt befogadni, de ha már, akkor a végén az egyetlen jó megoldás, hogy kiraktad. Őt is meg anyádat is tiltsd le mindenhonnan, ahogy írtad. Egyék egymást apáddal ketten.
2019. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 BRUTAL TV ***** válasza:
100%
Még utolsó időben jött meg az eszed ha nem veszélyesen alkesz a testvéred vagy drogos akkor bizony elfog menni dolgozni.Vagy mehet csövezni de ott 1-2 hetet se bírna ki.
2019. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy döntöttem, hogy nem adok többet, de költözzön hozzám, nem kell fizetnie érte és kaját is eheti azt, amit én.

Ez de zseniális ötlet volt.

2019. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Te próbáltál jó lenni, kész. Látod ez van. Jól döntöttél. Annak a szavára meg pláne ne adj, aki gyerekkorodban elhagyott. Fogadja be ő. Most inkább nézd a saját érdekeidet.
2019. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Még képes voltál befogadni ezt a parazitát? Gratulálok.
2019. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem túl erős. Szívják csak egymás vérét anyád meg a léhűtő tesód.
2019. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!