Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondanád meg ezt a...

Hogy mondanád meg ezt a testvérednek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyvonalakban: Anyum rájött hogy apum egy 18 éves kis csajjal ügyködött valamit...(mindig is rossz volt a kapcsolatuk..) Mi megmondtuk neki a nővéremmel hogy ha most nem jön el tőle akkor mi nem fogunk hazajárni...Elköltöztünk nővéremékhez, viszont én itt nem találok munkát egy ideje, és nekem valószínűleg vissza kellene költöznöm pestre...Anyumnak van helye tesóméknál, ahol ott az unoka, de olyan mintha bentlakásos cselédnek akarnák..amikor náluk vagyunk, akkor anyum csinál mindent a gyerek körül, tesóm mindent át tol anyum nyakába, ő meg nyomkodja a telefont meg sorozatot néz...én ezt nagyon nem szeretném...és nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel, hogy egyik rossz helyzetből a másikba került anyum..anyum nem mer sose szólni semmit, mert tesóm manipulál, megsértődik ha valaki nem azt csinálja amit kér...szóval anyum sose fogja neki megmondani ha épp valamihez nincs kedve...

Így meg én nem tudok élni nyugodt szívvel...


Ti mit tennétek?



2019. szept. 30. 11:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
95%

19: Ezek is megint csak a te feltételezéseid.

Hogyan hallatszana fel a wc lehúzása? :D meg biztosan megharagszanak. Persze, biztos. Azért örül mindenki, még a férj is, hogy ott van anyukád.

Figyi, szerintem te költözz el. Mindenkinek jobb lesz. Veled nagyon nehéz lehet együtt élni.

2019. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Azért vagyok szinte biztos benne, hogy kamu az egész kérdésed, mert a minden mondat végén ...-ozás miatt teljesen ráismerhető. Legalább stílust változtass, ha ennyire unatkozol, hogy állandóan kitalálsz valami témát.

Legalább annyit írnál oda, hogy a kérdésed elméleti. Akkor senki nem szólna semmit.

2019. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!