Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? Hitelt vesz fel a Nővérének!

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve együtt vagyunk nem rég költöztünk össze( az ő házába )


A lényeg, hogy a Sógornőm most szeretett volna felvenni hitelt, hogy vásároljon házat sajnos neki nem sikerült, így ő és a párom apja kitalálták,hogy a párom vegyen fel és majd ők kifizetik. Én ezt megértem és tudom , hogy kifizetik csak az zavar hogy nagyon jól tudják, hogy én nem szeretnék hitelt a nevünkre semmilyen formában, a párom persze beleegyezett és az én véleményemet ki sem kérte. Engem ez borzasztóan zavar.


Szerintetek túlreagáltam az egészet, hogy ezen megsértődtem?


2019. okt. 18. 20:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
*két ingatlan fedezet
2019. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl. Ha nem fizetik (mert nem tudják valamiért), akkor a párodnak kell, mert ő az adós. Azaz behajtják rajta, BAR listára kerül és ha X év múlva el akartok indulni KÖZÖSEN az életben, akkor cseszhetitek, mert nem kap hitelt.


Ha fizetik rendesen, akkor is mire kb 20 milliót kicsenget a nővére, az több mint 1 évtized, addig sem kap hitelt ha ti házat akartok.


Eladja a jövőtöket, mert a nővérének ház kell. Tudod ki menne ebbe bele...

2019. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
A párod nevére iratnám a lakás felét legalább amit vesznek amíg a hitel ketyeg és az adott ingatlanra tenném a jelzálogot
2019. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!